Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most már biztos, hogy nem éli...

Most már biztos, hogy nem éli túl?

Figyelt kérdés

Sajnos összeszedett valami vírust a macska, amint egyértelművé váltak a jelek, hogy valami baj van, vagyis másnap reggel, vittük is az orvoshoz. Azóta miden egyes nap voltunk a rendelőben, mostanra azonban még mindig elutasító a vízzel és a roborálókkal szemben. Egyre rosszabb állapotban van a bundája is, mert nem tud tisztálkodni, rám fúj, meg morog, ha segíteni akarnék neki. A szívem szakad meg érte, mert talán csak elnyújtom a dolgot, pedig ő már rég feladta.


Volt, akinek mégis felépült a macskája még ilyen állapotból is?


A szívem szakad meg érte.



ápr. 16. 22:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%

Én vidékről viszem fel az állataimat Pestre, hogy megfelelő ellátást kapjanak. Neked mi a kifogásod? A táv? Ezt az állat beszerzése előtt is gondolhattad, hogy a városkád nem csorog közelebb nagyvároshoz, tehát nehezebb lesz eljutni. A pénz? Szintén, ezzel számolni kell állat befogadása előtt, nem két fillér az orvosi ellátás, és ahhoz hozzájön a benzin/tömegközlekedés ára is, ha vinni kell valahová.

Ezek az alap felelősségvállalás részei, nem különálló pontok. Aki nem képes ennyit sem átgondolni és ennek apropóján hagyja az állatát meghalni, az a gyerekét is hagyná meghalni, csak mert messze van a kórház és nincs kedve éjszaka kocsikázni... Kár, hogy a törvény csak utóbbi esetben büntet. Meg is látszik a sok "felelős" állattartón.

ápr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán mit mondtak, mi baja a cicának? Vannak vírusok, amiket lehet szinten tartással "kezelni", nem biztos, hogy a cica menthetetlen. Max akkor fog biztosan elhullani, ha te feladod.
ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hozzászólásokat! Nem adom fel, és azon vagyok, hogy a macska se.


Néhányan olyan könnyen hoztok ítéletet felettem, mintha maga lennék a világ legrosszabb gazdija, és mégis anno engem választott magának ez macska. Már volt párszor beteg, akkor mindig rendbe jött 1-2 injekciótól, de most nem, és emiatt nagyon megijedtem.


Többet nem kell erre a kérdésre pazarolnotok az időtöket.

ápr. 17. 13:33
 14/17 anonim válasza:
0%
Elvileg a macskáknak 8 vagy 7 életük van, szóval ne aggódj kérdező! Lesz még 6 másik
ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 Babona
ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
12es,ez nincs így. Ahogy a máj vagy a vese érintetté válik,alig van remény.
ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16-os. Itt az a probléma, hogy nem tudni mi a baj. Egyébként máj és vese problémával is lehet kezdeni valamit, persze nem minden esetben.
ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!