Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tennél, ha a mikróban...

Mit tennél, ha a mikróban akar állandóan aludni a macska, s megőrül, ha nem nyitod ki neki?

Figyelt kérdés

ápr. 22. 15:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%
Amikor oda akar menni és megbolondul, kicsi vizet spriccelj rá.
ápr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%

Szerezz be neki egy dobozt.

A 7-es meg menjen a fenébe a chatgpt-jével! Te miből gondolod, hogy ez a műválasz bármilyen szempontból hasznos? Ha képtelen vagy válaszolni, ne válaszolj! Mért érzel kényszert arra, hogy bekopizd a nemlétező valóságot?

ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
86%

#7:

Ha képtelen vagy magadtól válaszolni, inkább hallgassál, ne egy rohadt algoritmust küldj már ide, cseszdmeg!

ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
95%
Szerezz neki egy rossz mikrót :D
ápr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Bögyös Dávid ***** válasza:
16%

Amikor nem ott alszik megdicsérném, és ha meg a mikróhoz megy, egyre ritkábban engedném meg neki, majd teljesen beszüntetném a mikrós szundit azzal, hogy becsukom az ajtaját mindig (mármint nem a macskának hanem a mikrónak :) ), és kész!


Tehát én ezt tenném

ápr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Csukva kell tartani! A szádat is csukva tartod, mert különben berepül a sült galamb.
ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Mikrót csukva kell tartani, Egyszer hallotam egy szörnyű dolgot. a macsi bent aludt és rá inditották a mikrót. Hasomlót hallottam mosógépról is, ott is szundizott a cicó, nem vették észre, benr maradt. Ismertem, gyönyörű hosszu szőrű perzsa baba cica volt. Szegényke meghalt. a volt gazdija azóta is lelkibeteg, nem is lehet emlegetni elótte a kiscicát.
ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Bögyös Dávid ***** válasza:
77%

[#17]

Mindkét eset szörnyű, de a mosógépet, hát talán megértem 0,000001% oké, nem nézték meg pont nem gondolták volna, hogy ott van... Na nem is folytatnám, de hogy, miért indították el a mikrót, hogy aludt benne a macska, hogy nem vették észre? Hát ha valaki belerakja a kaját, akkor biztos észreveszi, meg hát nagyon pici egy mikró, hiszen nem is férne bele, ha már benne van a kaja, tehát arra már, hogy belelett téve valami, és el lett indítva, oké, valamiért belemehetett a macska a közben, míg a kaja benne volt, és a gazdija elment fél percre, de hogy alszik el úgy, és hát ha nyitva van a mikró, hiszen úgy tud belemenni a macska, hogy nem veszi észre a gazdi,? hát hogy nem lehet észrevenni egy pici mikróban egy cicát?... Most nekem nem jut eszembe valami, hogy ez hogyan történhetett meg?

Amúgy pedig nagyon szomorú esetek, hát magamat is beraknám a mosógépbe, úgy ahogy a macskámat, ha ilyet elb@sznák!



Szörnyű.(fú de hülye vagyok, eszembe jutott még erről is viccelődni, hát itt asztán nem írok le viccet, az biztos) Nagyon szomorú eset :( Tudod, hogy történt meg úgy, hogy nem vették észre a macskát?

ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
66%
Még szerencse hogy a gazdinak nem lett baja.
ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
56%

Gyerekkoromban az utcánkban egy idős néninél történt egy hasonló baleset:


A néninek voltak kinti macskái, melyeket viszont télen beengedett az udvarra nyíló konyhájába. Az egyik ilyen macska szeretett belefeküdni a sparhelt langyos sütőterébe, mely szinte mindig nyitva állt.


A néni egyszer templomba menet előtt dobott a parázsra és becsukta a sütő ajtaját. A konyha egy meglehetősen rosszul bevilágított félhomályos hely volt, ráadásul a sütőben heverő macska nem riadt fel erre.


Templomból hazatérve már csak a sült macskát találta a sparheltben, amiért sokáig nagyon bánkódott!


Mielőtt bárki is azt hinné, hogy a néni valamilyen túlzottan finom lelkű személy lett volna és ettől mentálisan kikészült - elárulom, hogy fingja se volt neki a mai macskamániások életfelfogásáról. Ivartalanításról sohase hallott. Ha a háztáji macskái megfialtak, akkor azokat összeszedte egy zsákba és a kert végi patakban a víz alá nyomta. A hülye vén boszorka ezt humánusabb elveszejtési eljárásnak tartotta, mint az ásóval való lefejezést az elásás előtt!


(A néninek sok tyúkja volt és élete végéig 2 tejelő kecskét tartott, melyeket jó időben elhordott legelni a kb. egy kilométer messze levő rétre, ahol ő is az egész napját velük töltötte.)

ápr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!