Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kedves Cicatartók! Melyik...

Kedves Cicatartók! Melyik ragdoll tenyésztőt ajánlanátok? Nagy segítség lenne minden pozitív, de negatív vélemény is konkrét tenyésztőkről. Honnan vásároljak, vagy honnan ne? Üdv.:Ildikó

Figyelt kérdés

ápr. 26. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

Én csak az utolsó kérdésedre tudok válaszolni.

Sehonnan ne vásárolj, menhelyről fogadj örökbe.

ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Ha instára kell vegyél ragdollt. Ha csak szeretnél gondos gazdija lenni egy cicának, akkor fogadj örökbe egy gazdátlan otthontalan kiscicát.
ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Szia! Nekem a Wabi-Sabi Ragdoll Catterytől van a cicám. Fantasztikus személyisége van, egy álom cica.☺️ A tenyésztő, pedig nagyon korrekt, segítőkész pasi!

Ha gondolod privátban írj nyugodtan,ha van kérdésed. Szívesen válaszolok!

ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Ennyi idióta válaszolót... Miért ne szerethetné a fajtát csak úgy, és miért ne akarhatna fajtatiszta macskát? Nekem világ életemben sima házimacskáim voltak, most is az egyik cicám egy talált "fölösleges szaporulatból" van. És van egy ragdoll is. Nem, nem instára, szerintem életemben 2 képet, ha feltöltöttem oda. Egyszerűen nagyon szépek és csodás jellemük van, vágytam egy ilyen cicára. Nincs ebben semmi rossz, amíg nem szaporítótól veszi, hanem tenyésztőtől.

Én a Diamond Dollst tudom ajánlani, szép és kedves cicák vannak náluk, Betty pedig nagyon segítőkészen válaszol minden kérdésre. Sok tenyésztővel beszéltem egyébként, mielőtt választottam, vannak elég furák, de a többségük rendben van. Szerintem keress meg te is többet, és válaszd, amelyik szimpi. Facebook csoportokban azért nem árt utánuk nézni, van egy-két állítólag jó tenyésztő, akiről vannak érdekes tapasztalatok azért...

ápr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Nyersebben fogalmaztam, mint szerettem volna, csak az lett volna a lényeg, hogy fontolja meg, hogy otthont ad egy mentett cicának.
ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Menhelyről ne hozz macskát sose. Sajnos nagy divat lett féllábú, beteg, stb macskákat menteni és azokat etetni meg kezeltetni a menhelyen, ahelyett h egészséges, szocializált cicákon segítenének. Szóval mindenképp normális helyről, tenyészetből szerezd be a cicát.
ápr. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 akkor most gondolj bele, hogy ha minden második ember, aki tenyésztőtől vásárolna, inkább egy menhelyi cicát visz haza (egészséges kiscicát). Szépen lecsökkenne a menhelyik cicák száma és egyúttal a tenyésztők és szaporítók kénytelenek lennének csökkenteni a szaporulatot és kevesebb cica születne szándékosan, azért, hogy pénzt keressenek vele.

Az egészséges-nem egészséges dologra nem reagálok, akkora baromságot írtál.

ápr. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

A tenyésztőkkel mégis mi bajod van???

ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

Különösebb bajom nincs, csak próbáltam árnyalni a hatos által festett képet, ami szerint:

menhely = DIVATBÓL(???) mentett beteg, féllábú, szocializálatlan, vad cicák

tenyésztők = normális, egészséges cicák

ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt aláírom,hogy abban igazad van,hogy bőven vannak a menhelyes cicák közt egészségesek.

Csak Te sem voltál most különb, mint az aki a menhelyeket szólta le. :/

A tenyésztett cicákkal semmi baj, hidd el náluk nem azért van “szaporulat” mert pénzt akarnak nyerni, ők szeretik az állatokat,nemesítik a kedvelt fajtát.

A szaporító gáz, nagyon gáz, de a tenyésztő nem…Ne keverjük a kettőt.

ápr. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!