Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csirkeszárny csontot ehet macska?

Csirkeszárny csontot ehet macska?

Figyelt kérdés
Kóbor macskáról van szó. Ha az egeret, madarat megeszi, lehet neki adni?

máj. 1. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

A legtöbb macska nem eszi meg az egeret meg a madarat…Csak levadássza.

Nemtudom lehet-e neki adni…az enyém nem enné meg

máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezek a kóbor macskák megeszik az egeret is meg a madarat is. Sokszor láttam már. Nem az enyémek, csak bejárnak az udvarra és nem szoktam elzavarni őket.
máj. 1. 16:51
 3/15 anonim válasza:
53%
Igen
máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Az igaz, hogy megeszi az egeret meg a madarat, de a csontot meghagyja.. Nem kutya. Sőt vannak olyan csontok amit még a kutyának sem ajánlott adni.
máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Bögyös Dávid ***** válasza:
0%
Nem, semmilyen csontot, nyers, vagy túl zsíros húst nem kaphat.
máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Bögyös Dávid ***** válasza:
0%
A macskatáp azért van, hogy azzal etessük, egy adag macskatáppal minden macskáknak valót bevisz a szervezetébe, nem szükséges ilyenkor tehát semmit adni, de nyilván ha nem neki való macskatápot eszik, - hiszen a kérdésben nem házi macskáról van szó - akkor sem kaphat mindent, ezek közé pedig ahogy írtam beletartozik a csont, a nyers hús, és a túl rágós, zsíros hús is!
máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Igen, oda lehet adni nem lesz semmi baja, a tápon kívul kell meg valami es a csirkecsont kis hússal idealis
máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Bögyös Dávid ***** válasza:
0%

[#7]

"Igen, oda lehet adni nem lesz semmi baja, a tápon kívul kell meg valami es a csirkecsont kis hússal idealis"

Nem szabad neki adni, semmilyen csontot, amit már meg is írtam!

És már azt is megírtam, hogy a macskatápon - és nyilván vizen - kívül nem kell nekik semmit adni, a megfelelő koru macskának a megfelelő macskatáp, ami illik a korához, abba minden szükséges anyag megtalálható , nem véletlenül macskáknak csinálják...! (nyilván az is szükséges, hogy a megfelelő menyiséget kapja, de szerintem ez egyértelmű, és tényleg, elég a macskatáp, és nem kell semmi más!)

Emellett egy megfőtt, nem csontos hústól semmi baja nem lessz, de fontos, hogy a napi kajaadagjának csak maximum a 10-15%-át szabad kitennie egyéb más falatnak, a maradék 90%-át pedig a macskatápnak kell fedeznie!

máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

En csirkefarháttal etettem a macskáim évekig a táp mellett es imádták!

Szerették elrágni a kisebb csontokat!

Szep volt a bundajuk tőle!

Ne legy begyepesedett! Nagyon autisztikus vagy es kötekedő

máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
"Az igaz, hogy megeszi az egeret meg a madarat, de a csontot meghagyja.." - ezek a kóbor macskák beviszik a madarat a bokorba és úgy megeszik, hogy 1 toll nem marad a madárból. Az egér is ugyanígy, szőröstül-bőröstül eltűnik. Gondolom nem fognak egy kis ásót és elássák. Ha meg ott hagynák, akkor látnám, zavarna.
máj. 1. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!