Kezdőoldal » Állatok » Macskák » CBA-s macskaszalámit melyik...

CBA-s macskaszalámit melyik településen lehet kapni?

Figyelt kérdés
Nem hülye a kérdés, ugyanis a nagy CBA boltokban nincs. Egy faluban találtam egyedül, de kell, hogy legyen máshol is. Én Pest megyében lakok, esetleg valaki tud boltot (akár egy falusi ABC-t), ahol kapható?
máj. 13. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem az érdekekne elsősorban, hogy mennyit vagy hajlandó utazni azért, hogy pár forinttal olcsóbban vegyél a macskának valami szalámit ?

Pest megye elég nagy.


Kisállatboltban nincs valami hasonló kategóriás ?

máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Sajátmárkás terméket értelemszerűen csak az adott boltban tudsz venni. De mivel gagyi minőségű, ezért kb bármelyik boltban kapsz hasonlót.
máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A benzin elég drága, normál minőségű kajával meg pár ezer ftból megvan a macska egy hónapra. Inkább olyat vegyél neki.
máj. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az én macskám nagyon szereti azt a szalámit, és egyáltalán nincs rosszul tartva, hogyha így jött le. Csak mivel kb sehol nem lehet kapni, ezért kérdezek itt. Hátha van itt valaki, aki szintén vesz ilyen szalámit, és hol.
máj. 13. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
CBA-s terméket CSAK CBA-ban kapsz, ABC-ben, Tescoban, Pennyben stb hiába keresed. Ha a CBA-ban nincs, akkor ez van, vagy keresel másik CBA-t, vagy veszel más fajta kaját. Ha legközelebb kapsz CBA-sat, olvasd el az összetevőit, kb 4% húst tartalmaz, vagy még annyit sem. Tele van ízfokozókkal, adalékanyagokkal, gabonával. Elhisszük, hogy nincs rosszul tartva, meg szereti, de nem mondható jó minőségűnek a CBA-s cicakaja.
máj. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!