Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak fül atkája van...

A macskámnak fül atkája van és nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éves cica de nem qnnyira regen vettem eszre hogy ez van neki olvastam nagyon sok mindent azt mondtak ra megy az agyara es bele hal en nem akarom hogy meghaljon a cicam

Viszont a feje nagyon buzlik de nagyon szeretem es nem akarom hogy meghaljon

Itt van par kep tudom nem a legjobb de megprobaltam lefotozni


[link]

[link]

[link]


Egyekbent amugy kinti cica mindig verekszik a tobbi macskaval sosem bir magaval



máj. 15. 21:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Vidd állatorvoshoz talán. Voltak ajánlkozók a másik kérdésnél.
máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

A képeket nézve és a szag alapján nem csak atkáról van szó, hanem gombás felülfertőzésről is.

Állatorvos!

máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Jesszus , az en kutyam egy hetig razta a fejet azt se gyakran, de mar vittem is dokihoz. Aki mondta, hogy ful atka. Adott egy par szaz ft-os cseppet es kesz.

Hogy a francba lehet igy elhabyagolni azt az allatot akit szeretsz?


Ez mar borzalmasan nez ki. Azonnal vidd orvoshoz!!! Ez eddig nem jutott eszedbe ? 🙄

máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Neztem itt gyakorin egy masik kerdest es azt mondtak hogy sokan elvittek a macskajukat es 100K ft-okat fizettek ki az allatorvosnal mi meg szinte szegenyek vagyunk nem tudunk ennyit kifizetni
máj. 15. 21:52
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Kedves Kérdező! A másik kérdésednél többen ajánlották, hogy segítenek neked akik szintén Borsodiak..
máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze mert mar kirohadt a fuluk mert ugyan ugy leszartak mint te es nem vittek idobe 🤦‍♀️

En 5 ezer ftot fizettem ( vizsgakati dij+fulpucolas+csepp) +2x400ftos csepp amit itthon csepegtettem.

máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De neztem egy masik kerdest ott 100K-t mondtak mert mindegyik orvosnal mashogy van
máj. 15. 22:01
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de legalább annyit tegyél meg, hogy elviszed állatorvoshoz, ahol megvizsgàlják, aztán meg tudod kérdezni a lehetőségeket. Simán lehet, hogy van olcsó megoldás is, de mindenképpen lássa orvos mielőbb!
máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

Ha megendoszkópoztatod, akkor van az 130 K is plusz a kezelés és a gyógyszer költségek.

Tényleg ne trats állatot.

máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy 100.000Ft a kezelés. Ahhoz már valami nagyon komoly dolognak kell lennie vele.


Nálunk a kutyának volt valami fül fertőzése ott 16.000Ft volt a fülcsepp +az állatorvosi ellátás.

Később amikor hozzám került a macskám neki is ugyanebből kellett csepegtetni és jobban lett tőle.


De minél tovább húzod az állatorvos látogatást annál rosszabb lesz.


Viszont a későbbiekben légy felelős állattartó és csak akkor legyen bármilyen állatod, ha meg tudod magadnak engedni az állatorvost, mert igen, a macskákkal is kell törődni és orvoshoz vinni.

máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!