Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A hozzánk fialt macskákat...

A hozzánk fialt macskákat hova vihetjük, ismerősökön kívül?

Figyelt kérdés
Lefialt a macskánk, és ennyit egészen biztosan nem tudunk megtartani. Próbálunk ismerősöket kérdezgetni, de nyilván ha nem kell nekik akkor az nem nyer. Mit szoktak csinálni ilyenkor az emberek, hova visznek több kiscicát?
máj. 21. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Facebook csoportok.
máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Az emberek ivartalaníttatják a macskájukat.
máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Helyi állatvédő csoportoknak szoktak szólni és ők hirdetik és mivel nagy a látogatottságuk hamar gazdára találnak a kiscicák. Ezt követően ivartalanítani kellene.
máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Állatmenhely vagy az amit nagyapám csinált ilyenkor, agyonütni, azt meg gondolom senki sem akarja. Nekem se ment, pedig már sok háziállatot vágtam le.
máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Csak halkan mondom, hogy ha nem ivaros a macska, akkor nincs ilyen problémád évente legalább kétszer.
máj. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

“ Mit szoktak csinálni ilyenkor az emberek”


Az értelmesebbje ivartalanítással megelőzi ezt a problémát.

máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ivartalaníttattam a macskáimat. Értelmes emberek így szokták. Vagy ne tarts macskát!


Szerinted az állatvédő szervezetek azért vannak, hogy a felesleges háziszaporulatot minden évben elvigyék a felelőtlen hülyéktől?


A macskáidat sajnálom, szóval próbálok segíteni: Facebook, Jófogás.

Ja és utána ivartalanítás!

máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne vidd sehova, tedd fel fb ra. Mifelenk elkapkodjak. Foleg falun, videken. En 1 evet keresgeltem,mire akadt ingyen macska komolyan. Menhelyrol nem hozok, csak haztol, mert ott brutal betegseggel jonnek altalaban.
máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogol egy ásót dirr durr volt nincs.
máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne mar. Utolso. Nalunk kapkodjak falun, nagyon kell mindenkinek a haz kore. Nincs is ragcsalo. Nekem 3 hetesek,de mindnek van gazdaja. Most vettem nekik fem kifutot a doboz melle, mert feltem oket,h elkoborolnak. Mas meg agyoncsapja...
máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!