Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért merevednek le és esnek...

Miért merevednek le és esnek el videón a cicák?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen fiatal cicát betanítanak vagy van valami bajuk?


2010. nov. 2. 10:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Jaj, Istenem! Szegény cicusoknak súlyos idegrendszeri problémájuk van!


12:08-asnak: hát tökre nem ugyanaz a kettő! Amit te linkeltél be azon látszik, hogy lefekszik a macska, lágyan, lassan, nyugodtan teszi mindezt.


A kérdező által linkelt videóban viszont a cicák minden látható indok nélkül, hirtelen, mereven, mint egy kő, úgy vágódnak el.

2010. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én is betegségre gondoltam. Ilyen kiscicát nem hiszem,hogy be lehetne ennyire tanítani.

Nehéz felfogni az ilyen gazdit. Miért rakja fel,mintha poén lenne. Szörnyű.

2010. nov. 2. 15:41
 13/17 anonim ***** válasza:
Ott a végén, mi az az üvegcse a csákó kezében?
2010. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem inkább egyszerű izomgörcsöknek tűnnek. De remélem meggyógyulnak, bármi bajuk is legyen. :\
2010. nov. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Jajj úgy bírom, hogy az emberek folyton vészmadárkodnak itt, a gyakorikérdéseken...


Szerintem 100%, hogy be vannak tanítva. Több jelből is világosan látszik.

2010. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha olyan okos vagy, akkor világosítsd fel a "vészmadarakat" hogy miből is olyan nyilvánvaló hogy csak betanított dolgok? :)
2010. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
miért egyszerre dőlnek el? egyszerre jön rájuk ez a "görcs"? szerintem biztosan be vannak tanítva.
2010. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!