Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám Hills szárazazeledelt...

A cicám Hills szárazazeledelt és alutasakost kap, nem lesz baja, ha ezentúl felváltva kapja az alutasakosból a Hills-t és a Royal Canint? Gondoltam viszek egy kis változatosságot az étkezésébe. Egyébként melyik fajta eledel a jobb minőságű?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
nem,nem lesz baja.ezek nagyon jó minőségű tápok.nekem kistestű kutyáim vannak,de még konzervet nem találtam olyat ami nagyon jó.
2009. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.


Nem,nem lesz baja,mindkettő prémium táp.Egyébként a Whiskastól sem lesz minden cicának baja,de már volt egy-két csúnya eset,és ezért ajánlják a dokik ezeket a tápokat.Nem mindenki engedheti meg magának,hogy ilyen drága ételeket adjon a házikedvencnek,és mégis esznek a macsok valamit.

2009. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy egyszerű vagy gyógytápot kap esetleg valamilyen betegségre? Nem hinném, hogy baja lesz, de az nem biztos, hogy örülni fog neki, ugyanis a cicák hajlamosak ragaszkodni a megszokott eledelükhöz, és gyakran nem örülnek, ha változtatunk rajta. Ez cica-függő, az enyém bármilyen tápot megenne, ha lehetne, de mivel beteg, csak egyfélét kaphat, és én inkább nem váltogatom a márkákat. Szóval, meg lehet próbálni, de nem igazán érdemes. A Hill's és a Royal amúgy nagyjából azonos minőségű.
2009. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kell neki speciális táp, és ha elfogyott néha a Hills akkor kapott helyette mást,amíg megérkezett az utánpótlás, és azt is ugyanúgy megette, szóval nem válogatós.
2009. jan. 8. 14:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem hinném, hogy gond lenne belőle, bár azt szokták javasolni, hogy a tápváltást mindíg fokozatosan végezzük, vagyis keverjük a régit az újjal, de ha a cica nem csinál gondot ebből, akkor ez talán felesleges.
2009. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nyugodtan adhatsz neki másfélét is, csak tartózkodj a szinezék és tartósítószer tartalmúaktól! Fressnapf üzletekben kérhetsz segítséget, én is ott dolgozom!
2009. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!