Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A fiú süldő macskák hány %-a...

A fiú süldő macskák hány %-a talál HAZA? VAJON HAZA TALÁL?

Figyelt kérdés

Vittem sétálni a cicámat csak ugy hogy milyen és 2,5 utcára tőlünk, meg ilyedt a vonattól és beszaladt egy erősen bozótos helyre és nem találom már hívtam száraz macska eledellel(mert arra mindíg szokott jönni) is és nem jön.

Nem hinném hogy még járt arra fele.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 9. 17:07
 1/4 A kérdező kommentje:
kiegészítésnek még: KERTESHÁZBAN LAKOM
2010. nov. 9. 17:10
 2/4 anonim ***** válasza:
a macskák nagyon ragaszkodnak a helyükhöz ha sokáig lakott veletek hazajön majd mert máshol nem bírja ki ezért költözni se lehet velük :(
2010. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, akár kandurka, akár lány cicus haza fog talni, akkor is ha fiatal.

Mi már jártunk úgy, hogy a kölyök kis kandúrunk(Nálunk született, de ismerős jelentkezett érte, hogy lenne a gazdája.) legalább egy jó hétig nem jött haza. Pedig őt még az anyja is hívogatta, de hiába. Aztán mikor már totál lemondtunk róla, már szólni akartunk a gazdijelöltnek, hogy eltünt a kiscica, egyszer csak hazajött. Annyi, hogy a kutyánkat már nem ismerte meg és így félt tőle, de velünk nem volt semmi baja. Így a kutyát én behívtam még megfogtuk, mert ő meg ment volna oda hozzá (megismerte).

Szóval nyugi, haza fog menni. Sétál egy jót meg minden, de hazamegy.

Ja, és a kiscicás nem kamú, valóban megtörtént eset.

2010. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Haza fog menni, ha nem érte valami baj.

Azt vitatom, hogy cicával nem lehet költözni. Mi költöztünk, de nálunk a cica a házi kedvenc, írhatnám többes számban, mert több van, nem egy. Településen belül eladtuk a régit, vettünk másikat, kertes mindkettő. Szegények addig voltak tisztára kétségbe esve, míg ment a pakolás. Aztán szépen cicaszállítókba raktuk őket (az állatorvos adott kölcsön a mienk mellé), az új kertben addig voltak benn a boxban, míg nagy volt a jövés menés, utána kiengedtük őket, közöltük, mostantól itt lakunk, ez az otthonuk nekik is. A megszokott edényükben kaptak enni, inni, és egyiknek sem jutott eszébe, hogy visszamenjen az előző házhoz.

A lényeg, a gazdihoz is ragaszkodnak, ha érzik a szeretetet, és nem csak egerészésre vannak tartva. Nem kell félnie senkinek a költözéskor, mert nagyon tudnak szeretni a cicák is.

2010. nov. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!