Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1éves lány cicám van, lakásban...

1éves lány cicám van, lakásban tartott, pár hete lett egy seb a nyakán azota kivakarta az egész nyakát már probáltuk sok mindent, tipp hogy akadályozzuk meg hogy vakarja a nykaát?

Figyelt kérdés
ma voltam orvosnál nem tudja mi baja csak további vizsgálatok után...
2010. nov. 15. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Orvostól gallér-bár nem biztos hogy a cica bírni fogja.

Körömvágás- max javíthat a helyzeten, de ha nem vagy 10000% biztos hogy jól meg tudod csinálni, inkább bízd a dokira.

2010. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a gallérhoz hozzáfér, a körmét meg a doki nem vágja le azt mondja vigyem kozmetikushoz, én is a körömvágásra gondoltam hisz ha nincs nem tudja mivel de én nem merem neki levágni és nem is tudom hogy kell:(
2010. nov. 15. 22:02
 3/7 anonim válasza:

Bolhanyakörvet próbáltátok már?

OFF: Ki volt ez az állat aki du*ásról írt?

2010. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Mekkora köcsög ez a dugásos! De ha ennyire bejön neki akkor az anyukáját is csinálja meg!!!

A macseknak meg lehet az a baja, hogy valami megcsípte ami irritálja, vagy esetleg ha meg lett fürdetve akkor kiszáradhatott a bőre és az viszket neki! Hacsak nem kapott el más jószágtól egy háziállatot(bolha)!

2010. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bolhanyakörvet inkább ne próbáljátok. Egyrészt nem ér semmit, másrészt még életveszélyes is, beleakadhat bármibe és a cica megfojtja magát, belenőhet a húsába ha nem ellenőrzik rendszeresen stb, láttam már pár durva dolgot. Nyakörvből CSAK gyorskioldózárasat.
2010. nov. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem bolhás hisz csak lakásban tartott nem érinkezik más állatokkal..
2010. nov. 16. 13:56
 7/7 anonim válasza:
az én cicámnak is ugyan ez a baja. és a paraméterei is. én is szeretném megtudni, hogy tudnék rajta segíteni!
2010. dec. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!