Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 hónapos kismacskamnak...

4 hónapos kismacskamnak kitört a foga (többi lent)?

Figyelt kérdés

Úgy 10 perce jatszottam a macskaval amikor hirtelen a nagy jatékba belémharapott és kitört a jobb felső szemfoga!:S Nem nagyon zavarta harapdalt tovabb, lehet, hogy észre se vette.

Szóval nem fajt neki, megnéztem nem vérzik, semmi baja... Visszanő vagy ha nem fog így boldogulni??? Segítsetek...


2010. nov. 19. 17:20
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem lesz semmi baja, az én cicámnak is letört az egyik szemfoga és semmi nem változott :)
2010. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most vált fogat és már ki volt lazulva. Bár nem tudom, hogy a cicáknál mikor esnek ki a tejgogak.
2010. nov. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha szerencséd van most potyogtatja el a fogait és nő majd az új. rám is a frász jött, amikor a cicám szájából hirtelen eltünt a szemfog.

esetleg vidd el állatorvoshoz és kérd meg, hogy nézze meg.

de szerintem normális cicaélete lesz egy fog nélkül. főleg, ha szobacica és nem megy ki a lakásból. mert akkor mindíg tudod mit eszik.

2010. nov. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia Ne aggódj, kinő majd helyette a végleges foga, ez amúgy is kiesett volna. Általában 5-6 hónapos korukban váltanak fogat.
2010. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jah felesleges elvinni ezzel állatorvoshoz, ez normális. Ne aggódj, nő új...
2010. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó válaszokat kaptál, a cicus foga nem kitört, hanem kihullott a tejfoga. Ilyenkor van a fogváltás ideje.
2010. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Uhhh, köszönöm szépen, most mar megnyugodtam...:) Úgy megijedtem, hogy valami baja történik!!:)
2010. nov. 19. 17:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Tedd a párnája alá ((:
2010. nov. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!