Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen árban vannak a nemesebb...

Milyen árban vannak a nemesebb cicák? Melyik fajta a legegyszerűbben "kezelhető"?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 15:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A menhelyen lévő cicák a legolcsóbbak, nagyon jól kezelhetők, és nagyon hálásak, ha új gazdira lelnek.
2010. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ja és a menhelyen is vannak "nemes" cicák.
2010. nov. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kiscicákra gondoltam, az is?
2010. nov. 30. 16:58
 4/15 anonim ***** válasza:
Érdemes körülnézni, hátha van az is. De olyan szép kis házi cicákat lehet találni, hogy meg lehet őket zabálni. Mindenféle színekben vannak, hosszú szőrű cicákat is ki lehet fogni.,
2010. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. nov. 30. 17:20
 6/15 A kérdező kommentje:
De még várom a "menhelyen kívüli" válaszokat is!!
2010. nov. 30. 17:23
 7/15 anonim ***** válasza:

A fajtiszta cicák olyan 80-100 ft körül vannak tenyésztőnél, ennél olcsóbban max szaporítónál kapsz, de nem ajánlott.

Nekem is menhelyi cicáim vannak, 8 hetesek voltak amikor hozzán kerültek, tehát nemhogy kicsik, de még babák sajnos, az anyukájuk mellett lett volna a helyük, de az anyjukat megölték. Úgy szeretnek engem és a páromat, mintha a szüleink lennénk, és nagyon hálásak. Nincs is annál szebb dolog, mint amikor megmentesz egy életet. Barátot talál az ember, nem pedig vásárol...

2010. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha már fajtát kérdeztél akkor mondok egyet: maine coon. Nekem is van egy, és nagyon jó természetű cica! Igazi szelíd óriás, nyugodt, barátságos, ölben is elvan, beszédes:) Viszont ahogy feljebb is írták 80-100ezer ft alatt nem kapsz.

Ettől függetlenül nagyon sok házi cicánál is megvannak ezek a tulajdonságok, több is volt már és tényleg a megmentettek a leghálásabbak:) Teljes mértékben támogatom hogy menhelyről szerezz!

2010. nov. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szép! Csak a hosszú szőrtől beijedek, mennnyire kell ápolni, mennyire hullajtja, és nem akarom lakásba bezárva tartani, ezért ha bármi történne vele, túl sokba kerülnek. Rövidebb szőrűt -nem sziámit-tudtok? Mondjuk szürkét.
2010. dec. 1. 11:25
 10/15 anonim ***** válasza:
Brit rövidszőrű, bengáli, burma, szfinx, bombay, mau, ezek mind rövid szőrűek. Némelyiknek viszont igen borsos ára van (MC-nál jóval drágább).
2010. dec. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!