Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskasétáltatás?

Macskasétáltatás?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla?
2010. dec. 19. 15:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes látvány, de ha tűri a cicu a pórázt, akkor miért ne sétálgathatna egy kicsit? :D Legalább nem az egész életét csak a 4 fal közt tölti. :)
2010. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Milenne ha kiengednéd elmene ugrálni sétálni és azután ugy is hazamenne...
2010. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
elütné az autó...
2010. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Egyszer próbálkoztunk, nem lett jó vége, azóta nekem a macskasétáltatás egy nagy NEM.
2010. dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

15:12

Ha 10 emeletes panelban laksz egy forgalmas csomópontnál, akkor tuti nem engeded le a cicut ugrándozni. :D Haza se jönne többet. :D

2010. dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ja hazamenne ja. Még vidéken is állandó veszélyben vannak a macskák az utcán, nemhogy egy városban. Megmérgezik, elütik, akármi... Aki nem akar folytonos félelemben élni, hogy vajon mikor nem jön többet haza a cica, az jobban is teszi, ha bent tartja, és csak hámmal viszi ki. A miénk is úgy sétál, és megfelel neki. Csak az a lényeg, hogy hámmal, és ne pórázzal.
2010. dec. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mármint nyakörvvel na... érted.
2010. dec. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha rendelkezésre áll csendes, kutyamentes, nagy szabad tér, akkor sima ügy, és idővel megszereti a sétálást. Egyebekben:

- a zajos utcától megrémül, és nem hajlandó megmozdulni, vagy csak hazafelé (nem tudom, mennyi idő a zajhoz hozzászoktatni, meg sem próbáltam),

- ha kutyától megrémül, nem hozzád menekül védelemért, hanem el, mindegy hova. Ha visszatartod, súlyos sérülést okozhatsz neki a hámmal, ha felvennéd, szétkarmol.

- ha nincs nagy szabad terület, bujkálhatsz vele a bokrok közt, vagy állandóan rángathatod vissza.

2010. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én állatorvoshoz vittem a macskámat pár házzal odébb, de nagyon megrémült az autóktól, zajoktól. meg a kutyáktól is nagyon megijedhetnek. Ki kell próbálni, hogy viseli, aztán kiderül, hogy alkalmas e rá :)
2010. dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

[link]


Tavasz óta mindennap lementünk vele. Első próbánál úgy ment a hámmal-pórázzal,mint egy kutya :)) Szerencsére egy parkos rész van alattunk, de mentünk már vele hosszabb sétára is, az autóutaknál felvettük, átvittük és mentünk tovább. Nem fél a kutyáktól sem, haverozik velük, csak a kutyák nem értik, miért nem megy velük játszani, padig úgy hívják :))Általában 1 óra hossazt voltunk lenn, ha megunta, hazakocogtunk, tudta, melyik épületbe kell menni. De előtte volt egy thai cicám, az csak lefeküdt a pórázzal a nyakán és kész, nem ment sehova.

2010. dec. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!