Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb. mennyibe kerül egy Ragdoll...

Noncsi784 kérdése:

Kb. mennyibe kerül egy Ragdoll cica?

Figyelt kérdés
Forintba vagy euróba lécci
2010. dec. 21. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, 100-120 ezer forint.
2010. dec. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Ahogy néztem, 40-70ezer között mozog az ára.

Egyébként: [link]


Remélem segítettem. :)

2010. dec. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 40-70 ezer a Ragdollnak mondott szaporítmány. Randa kifejezés, de igaz. Komolyan megdöbbentem, hogy már Ragdollban is ennyi a szaporító.... A fenti linken található hirdetések között egy sincs, akitől vennék cicát....
2010. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

16:57-nek

Teljesen igaz! Én is láttam már ilyen tenyészeteket, és az tuti, hogy tőlük nem vennék...A 100 - 120 ezer forint már inkább reális ár, nem?!

2010. dec. 22. 08:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Az unokatestvéremék 60.000Ft-ért vették a Ragdolljukat, tenyésztőtől,törzskönyvvel.Kb. 50-70.000Ft között mozoghat az áruk szerintem.
2010. dec. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kb. 2 éve egy 7 hónapos, már igen akciós árú kandúrkát láttam 70 ezerért. És az az ország gyakorlatilag legolcsóbb TENYÉSZETE volt. Szerintem ennyi alatt még kedvenc, vagyis ivartalanítandó vagy már ivartalanított kicsit sem kap az ember normális helyről. Nem beszélve arról, hogy már "hamisítják" is őket. Olvastam honlapon, de egy kiállításon tenyésztőtől is hallottam. Most már nem esküdnék meg rá, de azt hiszem, hogy sziámit is használtak a keveréshez.
2010. dec. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha igazán tutira akarsz menni gyűjts össze 130e. ft-ot és egy olyan cicát kapsz ami tuti h nem hordoz genetikai betegséget, törzskönyv, útlevél, chip, komoly és minőségi kezdőcsomag, és persze a szerződésben foglalt egészségére vonatkozó garancia!

Megjegyezném, hogy mi 60e. ft ért vettük(ivartalanítva, chip-el, szerződéssel)a kezdőcsomagot úgy vásároltuk meg, a törzskönyvet nem kértük ki(úgy tudtam ez egységesen 2500ft de nem így van)

a cica 2 hónapja van nálunk és minden a legnagyobb rendben(főleg ha kerüljük a gim pet termékeket)

2011. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!