Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiú vagy lány macska?

Fiú vagy lány macska?

Figyelt kérdés
Eldöntöttem hogy jó lenne valakivel törődni ezért egy állatmenhelyről örökbe szeretnék fogadni egy macsekot. De melyikkel járnék jól a lány szelídebb és bújósabb mint a fiú?
2010. dec. 22. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A lány kevésbé kóricál el. De attól is függ, hogy kertbe szeretnéd vagy szobacicusnak.
2010. dec. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Inkább nőstény,ha ivartalanítod. A kanok sokat mászkálnak.Lányok és fiúk csak emberek lehetnek,állatok nem.

Még akkor sem,ha szeretjük őket.

2010. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a a természete a lényeg :)

Pl nekem volt egy ivartalanított kandúrom és olyan bújós volt hogy már én untam a simogatást :) Egész nap lehetett volna simogatni. A mostanit meg mikor ő akarja :)

De nagymamáméknál van 2 szuka macska és egyszerűen olyan vadak hogy 2x megsimogatod és már marnak de a kandúrjuk meg egy bárány :)


Úgyhogy én kandúrt ajánlok természetesen ivartalanítottat :)

2010. dec. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

u.i. Az ivartalanított kandúr már nem nagyon mászkál vagyis nem többet mint a szuka :)

Nincs mi hajtsa XD

2010. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem az hogy fiú-e vagy lány, nem nagyon függ össze ezzel, fajtája válogatja hogy melyik milyen. A fiú cica viszont annyiból jobb, hogy nem kell félni, hogy születnek-e kiscicák. Amúgy szerintem úgy válassz, hogy bemész és amelyik cica a legjobban tetszik a nemétől függetlenül, azt vidd el. Sok sikert a cicához!!! :D
2010. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindegy hogy fiú vagy lány, kint vagy benti, mindenképp ivartalanítani kell, úgyhogy ebből a szempontból nincs különbség.

Nekem a fiú cicám sokkal bújósabb a lány kevésbé. Egy barátnőmnek is egy fiú és egy lány cicája van, és ugyan ez a helyzet. De nem bzitos ám hogy van összefüggés.

2010. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én inkább fiút vennék.De attól függ hogy hol akarod tartani.
2010. dec. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én kandúr párti vagyok. (Ivartalanítva!)

Sokkal kedvesebbek voltak eddig a kandúrjaim. Most is az van már 3 éve, egy rossz szót nem tudnék rá mondani.

2010. dec. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kandúr sokszor megjelöli a területét!!!(tehát összehugyozza a falakat, a butorokat) Meg annak vigyázni kell a heréire amikor megfogod vagy játszol vele! Én mindenképpen lánymacskát ajánlok!:)
2010. dec. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha kertben szeretnéd tartani, akkor mindegy. Ha lakásban, akkor inkább olyan fajtát, ami bírja a zártságot, de olyat inkább csak állatkereskedésben kaphatsz.
2010. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!