Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel kevertessem a tápjukat?...

Angelica1992 kérdése:

Mivel kevertessem a tápjukat? Ötletek, tippek?

Figyelt kérdés
A cicáim eddig mindig keverve kaptak tápot. Royal Canin BabyCat-et kevertettem nekik Royal Canin Kitten-nel. Már kezdenek kinőni a BabyCat-ből, de nem szeretnék csak Kitten-t adni nekik. Mivel kevertethetném?
2010. dec. 30. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Ezt finoman szólva sem értem. Mi a fenének kellene nekik kevergetni??? Főleg olyannal, mi még nem is nekik való??? Nagyon nemértem a logikádat......Add simán a Kittent, eddig nem is kellett volna kapniuk, mert az csak 4 hónapos kortól jó..... Majd akkor kezd kevergetni, ha ebből is kezdenek kinőni, az átálláskor, addig ne....
2010. dec. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Brigi ^^ ***** válasza:
53%
Minek keverni a tápot? xD
2010. dec. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hogy ne mindig ugyanazt egyék.

Te talán nem unod meg, ha mindig ugyanazt eszed?

2011. jan. 1. 15:57
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Ők nem emberek, ne keverd a dolgokat. Nem tesz jót a kiscicák emésztő rendszerének, ha össze-vissza eteted őket, adott esetben olyannal, ami nem is neki való. Ez nem jó tett, hanem hülyeség!
2011. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Kitten vagy a BabyCat nem volt nekik való? Valaki azt mondja, hogy a változatosság a fontos -.-
2011. jan. 2. 05:12
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Én tartok három-négy féle száraztápot, kétféle mindig előttük van, és így tudom őket változatosan etetni.
2011. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Milyen tápokat tartasz? =)
2011. jan. 2. 21:33
 8/8 A kérdező kommentje:

"Ez nem jó tett, hanem hülyeség!"


Egy ismerősömnél utánaérdeklődtem. =D Hát azt nem mondom, hogy mit mondott rád, de tömören: Vázolta, hogy nem vagy jól informálva.

2011. jan. 6. 23:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!