Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szrintetek jó a macskabútor?

Szrintetek jó a macskabútor?

Figyelt kérdés
Szerintetek a fél perzsa mindog ott alszik a macskkabútorban?
2011. jan. 12. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Az enyémek az égvilágon kívül mindenhol alszanak, csak a macskabútorokban nem!

Felesleges ezért áldozni, bár az is lehet, hogy ez is macskafüggő! Van amelyik szívesebben alszik inkább a gazdi ágyában.

2011. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha másra nem, hát kaparásra jó, ha arra gndolsz, amelyikre én. Az enyém fél felfeküdni rá, mert mozog, bár néha szokott rajta aludni, egyébként agyon van kaparva már, és mikor játszik, akkor be szokott bújni lent a kis odúba, szerintem megéri, de azért ne a legextrábbat vedd:)
2011. jan. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is félperzsa cicáim vannak, lassan 5 hónaposak. Karácsonyra kaptak cicabútort :) Picit féltem, hogy rá sem néznek majd a drága cuccra... 1-2 napig ismerkedtek vele, természetesen nem másztak rá azonnal, hiszen arra tanítottam őket, hogy nem ugrándozhatnak fel a bútorokra. Ezért naponta többször ráraktam őket, megsimogattam őket, és mára imádják!!! Nem is gondoltam volna, hogy ennyi időt eltöltenek rajta. Ettől függetlenül szundiznak a kanapén is, de ha nem engedném meg, akkor valszeg a saját helyükön pihiznének.

Ha megengedheted magadnak (elég drágák ezek a bútorok), akkor érdemes beszerezni nekik. Előbb-utóbb birtokba veszik, és hogy mennyi időt tölt el ott, az szoktatás kérdése!

Sok sikert!

2011. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk két macskabútor is van, egy kicsi és egy nagy. Mindkettőt imádják a macskáim, sokat alszanak, játszanak, és kaparnak rajta! :) Egyébként házilag is el lehet készíteni, vagy asztalossal megcsináltatni, a nagyobbikat mi is csináltattuk, és feleannyiból kijött mint az eredeti.
2011. jan. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Enyém rá se nézett. Aztán kiszúrt magának egy csúnya kosarat amiben zöldséget tartottam. Lepácoltam neki, tettem bele párnákat, olyan mint az új. Azóta máshol nem is alszik.
2011. jan. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én cicám imádja a macskabútort. Karácsonyra csináltunk neki saját magunk, mivel Maine Coon cicám van, és nem volt elég strapabíró bútor amit meg tudtunk volna venni.

A polcokat OSB lapból kivágtuk, 6 cm átmérőjű fa karókkal és 4 cm-es facsavarral összeraktuk. A polcokat és a macskakuckót plüss anyaggal bevontam.2 méter magas és 1,4 méter széles. Az egész kb.15eFt-ba került.

Ha valakit érdekel és vállalkozó szellemű szivesen elküldöm a képeket.

2011. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik cicám egyátaalán nem használja, a másik pedig rendszeresen. Úgyhogy szerintem cicája válogatja. :)
2011. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fox7Day válasza:
bengáli macskám van és imádják a bútort: [link]
2011. dec. 4. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!