Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnám leküzdeni ezt a...

Hogy tudnám leküzdeni ezt a félelmemet?

Figyelt kérdés

Na szóval az a helyzet, hogy kb. egy hónappal ezelőtt elütötte az 1 éves kandúr cicámat az autó. :( Nagyon sokat sírtam miatta, de már kezdem feldolgozni ezt az egészet. Tesómnak is van egy lánycicája, akit úgy szeretek, mintha a sajátom lenne, ezért is féltem, és mindig aggódok, ha kinn van az udvaron. Ha már 1-2 órát nincs itthon, kétségbe vagyok esve... Mindig az van az eszembe, hogy biztos őt is elütötte egy autó. Ilyenkor mindig kimegyek az udvarra, körülnézek, hivogatom, ha ilyenkor nem jön elő, akkor megnézem az utcán, de mindig félek kimenni, nehogy azt lássam, hogy ott hever szegény az út szélén :(

Mit csináljak, hogy ne aggódjak ennyire??


2011. jan. 23. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem relaxálj.

A macskák tudnak vigyázni magukra az az eset is csak egy véletlen lehetett.

Ne gondolkodj ezen, had mászkáljon a cicád ugyis hazajön ha megunta. Nem buta állatok és észreveszik a veszélyeket.

Remélem segítettem :D

2011. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi (=
2011. jan. 23. 17:03
 3/5 szilvo79 ***** válasza:
szia.nekem is járt így már cicám,majdnem belepusztultam én is.feldolgozni nem igazán tudtam,a következő cicám bezárva tartottam.nemrég költöztünk,itt már kint van,de folyamatosan bennem van a félsz.én is mindig nézem az utcát.ráadásul kan cicmó,párzáskor van,hogy 1 hétre is eltünik,gondolhatod!
2011. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jogosan félsz, a kinti macskák korán halnak. Csinálj belőle szobacicát.
2011. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2011. jan. 24. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!