Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Újpestiek! Mi a véleményetek...

Újpestiek! Mi a véleményetek a "Horváth és fiai" állatorvosokról?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Máshol is rendelnek. Nekem onnan van a tapasztalatom, ami elég vegyes.

A jó tapasztalat: nem húznak le a semmiért. Fizettem már náluk macska tapogatásért 200 Ft-ot is. Ugyanez a tapogatás az állatkórházban 7000-be fájt.

Ugyanakkor: hajlamosak is a semmire. Több mint egy hónapig hordtam hozzájuk hetente, majd pár naponta a macskámat, mialatt a kis semmiségből komoly probléma lett. Az olcsó kamugyógyszerek, amit adtak, semmit sem segítettek. Míg végre megpendítették, hogy volna itt más is, csak drága. Végül is olcsóbb lett: a macska meggyógyult tőle, azóta sem kellett rendelésre vinni.

Kezdhették volna mindjárt ezzel. Vagy legalább valahol az elején. Csak hogy itt jön a másik probléma: a memória. Akármilyen sűrűn kellett is a macskámat hordani hozzájuk azidőben, "Horváth fiának" fogalma sem volt arról, hogy már jártunk nála. Természetszerűleg arról se, hogy milyen kondícióban volt akkor a macska, javult-e, vagy romlott az állapota. Ez, meg a kezelés hatástalansága aláásta kissé a bizalmat, és már éppen az orvosváltáson gondolkodtam, amikor a macska szerencséjére (mivel a sebe akkor már piszkosul csúnyán nézett ki), végre hatásos gyógyszert adtak neki.

2011. jan. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez a része ismerős. Köszönöm!
2011. jan. 25. 12:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi képp ne vidd oda a kisállatod!!!!
2012. máj. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!