Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szép ez a cica? (milyen fajta? )

Szép ez a cica? (milyen fajta? )

Figyelt kérdés

nekem nagyon teccik...:)és még azt szeretném kérdezni hogy Ragdoll vagy Birmann cica??mert van aki azt mondta ragdoll van aki azt hogy birmann...:)de szerintem ragdoll cia...:)egy parkolóban találtuk tök soványan és még nagyon picike volt így hát hazavittük és most ő a család kis kedvence:)mindenki nagyon szereti...:)

képek róla: [link]


2: [link]



3: [link]


köszi a válaszolóknak...:)


2011. febr. 6. 16:52
1 2
 11/13 anonim válasza:
Az állatorvos nem csoda, hogy nem tudja behatározni a fajtát mivel nem ez a dolga. Csodálom azt is, hogy sokan birmant írtatok mikor a fajta legfőbb jellemzője a fehér "kesztyű" és ez nincs a képen látható cicán. Mindenesetre nagyon szép keverék, szerencsés vagy hogy rá találtál. Elképzelhető, hogy van ragdoll a felmenői között.
2011. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Régi típusú sziámi is lehet, a kerekfejű fajta, de ha nő, a szőre le kell, ez esetben, hogy símuljon, és összességében rövidebbnek kell lennie.

Itthon van sok még belőle, azért tartom lehetségesnek :)

Amúgy ha ragdollra gondolsz, akkor vedd kézbe, és figyeld, mennyire ernyed el, hogy rongybabás lesz-e, mert akkor az :)

A birmann esetében pedig a tappancsok mindig fehérek.

2011. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

igen...:Dmindig mikor felemelem olyan mint egy kis rongybaba teljesen elengedi magát,ellazul...:Dolyan cukiii ilyenkor...<3

meg minden ragdollra jellemző dolog megvan benne pl:olyan kis szőrpamacsok vannak a lába közt úgy értem a tappancsai között vannak...:Dmeg mindig mikor hazaérkezem a suliból akkor jön és mászik rám dorombol meg mindenhová követ...:D

2011. febr. 24. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!