Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet attól baja a cicámnak,...

Lehet attól baja a cicámnak, ha sokszor váltogatom, hogy milyen fajta ételt adok neki vagy lehetőleg mindig ugyanazt kapja, hogy megszokja a szervezete?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem nem baj, mert az én cicám is eszik házi kosztot, meg különféle tápot, konzervet, szalámit. Persze ők is megtudják különböztetni, hogy melyik a drágább kaja. :):)
2011. febr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szintén váltogatni szoktam. Egyrészt azt gondolom, hog változatosabb, és kifejezetten nem is akarom, hogy egyfajtát egyen, mert ha esetleg azt nem tudom megszerezni, akkor nehogy már ne fogadjon el mást. Másrészt pedig anyagi okokból is, szoktam azt venni, ami éppen akciós. A cicám nagyon jól fogadja, mindent hihetetlen jó étvággyal megeszik, és teljesen egészséges.
2011. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Én is többféle táppal etetem a cicámat, mert magamból kiindulva, én sem szeretném minden nap ugyan azt enni. :DD
2011. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Váltogatni kell, mert Te sem szeretnéd nap mint nap ugyanazt enni, még ha a kedvenced is. Időnként csinálhatsz olyat is, hogy megfőzöl egy csirkecombot, apróra darabolva főtt rizzsel összekeverni. Ez amiatt hasznos, ha netán valami miatt diétáztatni kellene, ne akkor találkozzon először vele.
2011. febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!