Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1500 Ft 1 kg Royal Canin...

1500 Ft 1 kg Royal Canin Indoor 27 tápért szerintetek jó ár, megéri? Vagy mennyi lenne az az ár, amiért semmiképp se szabad kihagyni?

Figyelt kérdés
...csak mert találtam egy ilyen hirdetést a neten, de még vacillálok azon hogy "lecsapjak-e" rá... Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 11. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg neten mennyi az eredeti ára. Ha szállítási költséggel is olcsóbban jön ki akkor rendeld meg.
2011. febr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon olcsó annyiért! Mert kb a 400 g-os szokott annyi lenni. Ha eredeti akkor rendeld meg. Aukciós oldalon találtad? :)
2011. febr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az jó ár, nálunk kb 1800 kilója (20 kilós zsákból, kimérten adják, gondolom itt is erről van szó)
2011. febr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy internetes apróhirdetésben bukkantam rá, egyébként is szoktam így vásárolni, jobban jövök ki mintha boltban tenném. És nem "üzletszerűen" árulják, hanem - a leírás szerint legalábbis - tápváltás miatt megmaradt 9 kg RC táp és ezt adják 13.500-ért.
2011. febr. 11. 11:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, ha érdekel valakit, megérdeklődtem miről is van szó. Egészben adja az illetőe a 9kilót, tehát nem méri ki kilónként. És csak személyesen lehet átvenni BP-en. Szóval bár ezek szerint jó árban van, kénytelen vagyok passzolni, a 9 egy kicsit sok lenne egyszerre. De akit érdekel az nézze meg itt: [link]
2011. febr. 11. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!