Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet cicacsengőt (kis...

Hol lehet cicacsengőt (kis fémgömb) kapni?

Figyelt kérdés

Amikor legutóbb Fressnapfban (kisállatos bolt) jártam, nem láttam olyat, igaz, nem is kerestem. Továbbá szívesen várom a szükséges szalaggal, felrakással kapcsolatos tippeket is.

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. febr. 16. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Hát, mi egy hétköznapi kisállatos boltban vettünk csengettyűs nyakörvet, szerintem bármelyikben találsz olyat.
2011. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Tescoban is szokott lenni. Rózsaszín és kék színben. Nagyon cuki volt :)
2011. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a kis baj, hogy a nyakörv nem igazán kéne, csak a csengő. Bár lehet, hogy le lehetne róla mahinálni, de ha lehet valahol külön is venni, az jobb lenne.
2011. febr. 16. 18:50
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont nem ezüst vagy arany színben? Kár. :)
2011. febr. 16. 18:51
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítőkészségeteket, viszont alapvetően

1) nyakörv nélkül érdekelne, és

2) valami kevésbé indusztriális, dekoratívabb színben, ami mondjuk vagy arany (csillogó sárga), esetleg ezüst (mint ami krómozott).


Tudom, speciális igények. :)

2011. febr. 16. 19:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért akarsz szerencsétlen nyakába csengőt rakni?
2011. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem értem miért lenne bármilyen élőlény "szerencsétlen" egy kis csengőtől, ami a nyakán lógna, ami tulajdonképpen nem is csengő, és gyakorlatilag zajtalan. :)
2011. febr. 16. 21:58
 9/10 anonim ***** válasza:
hobbiboltban láttam ilyeneket.
2011. febr. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy zajtalan. A mi macskánknak is van a nyakában, és zeng tőle az egész ház ha vakarózik. Mondjuk őt nem zavarja, már teljesen megszokta. Azért lett rátéve mert állandóan összefogdosta a madarakat a kertből.
2011. febr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!