Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért alszik mindig a cicám?...

Miért alszik mindig a cicám? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
3-4 hete van nálunk(amugy 6-7 hóap körüli), multhéten kapott kombinált oltást,és bolhátlanították, (+naponta 3x csöppenteni kell a fülébe atka miatt)...előtte sokat játszott de aludt is (szépen felváltva) most pedig MINDÍG ALUDNI AKAR ÉS FÁRADT...(hátvégén ujj lakásban voltunk és most jöttünk vissza lehet hogy ez megviselte). nemtudom hogy ez normális-e vagy valami baja lehet...légyszi segítsetek mert félek:/:(
2011. febr. 28. 18:41
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és elfelejtettem mondani hogy nem érdeklődig a játékai iránt! a cincogós egér sem, a felhuzhatós sem, a pofozgatós sem! (egész pici mértékben, tehát utána nyúl fekvőhelyzetben de nem áll fel...)
2011. febr. 28. 18:45
 2/5 anonim ***** válasza:
mert ha alszik úgy pihen és így tud a legjobban fejlődni :D
2011. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor jó, csak mondom hogy nagyon kipihenetlennek néz ki és olyan......nemtudom:D olyan kis gyengének :$....
2011. febr. 28. 18:58
 4/5 anonim válasza:
100%

Szerintem mindenképp vidd el az állatorvoshoz, mert lehet hogy valami olyan baja van amit te mondjuk pont nem látsz, de az orvos a tünetekből ráismer. Az én kiscicám is elvesztette az aktivitását egyszer, állandóan aludt, fáradt volt, elbújt a fény elől, stb. Mivel egy játékos kiscicáról volt szó el is vittem az állatorvoshoz, aki elmondta, hogy kötőhártya-gyulladás miatt lehet olyan amilyen, és hogy az nagyon fáj neki és ezért punnyad. Adott szemcseppet és köv. napra jól is volt a cica : )

Lehet nálatok is valami ilyesmi áll fenn.

2011. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben van holnap amugy is vinnem kell ugyhogy meglesz:)remélem akkor semmi komoly:D (amugy lehet hogy kötöhártya gyuszi mert 1x-2x láttam csipát a szeménél)
2011. febr. 28. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!