Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Enyhén korpás a szőre, mit...

Enyhén korpás a szőre, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Benti cicánk van tehát, maximum akkor fázhatott meg, amikor kiment az erkélyre. Ritkán fürdetjük csak meg, de nagyon figyelünk rá, hogy ne tudjon olyankor kimenni. Egyébként a bundája szép, fényes. Minőségi tápot kap. Mitől lehet ez? Mit tehetek ellene?
2011. márc. 10. 09:55
 1/8 anonim válasza:

Nem vagyok szaki de vegyél nercolajos sprayt

Vagy a Versele Laga-nak van kimondottan bőrbántalmakra pumpás spray-e/Derma Comfort/.Fressnapfban kapható.

Vagy: [link]

2011. márc. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A rossz minőségű táptól van ez.

Prémium táppal etesd a cicut pl.: Acana, Orijen-el. Kevesebbet kell adni belőle ezért napi költsége kb ugyan annyira jön ki mint a tescos tápnak. Érdemes egyszerre 7kg-ot rendelni mert sokkal olcsóbban jön ki kilója.

[link]

2011. márc. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, azt nem olvastam, hogy minőségi tápot kap. Akkor nem tudom :).
2011. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Adj neki minden reggel egy tojást. Állateledel boltban (pl AlphaZoo) lehet kapni mindenféle vitamint kutyáknak és macskáknak. Van ilyen Alaska Bear vagy mi nevű pumpás flakonos olaj, ami rengeteg aminosavat és vitamint tartalmaz, omega 3at, A vitamint,stb. Abból szoktam még egy "pumpálásnyit" tenni az ételébe. És gyönyörű a szőre, és egészséges:)
2011. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáljuk, köszönöm!
2011. márc. 10. 11:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Több okból is kialakulhat cicáknál a korpa: száraz benti levegőtől, melegtől, allergiától...

Adj neki omega 3 zsírsavat, és két héten belül megszűnik a probléma. Ha nem, mindenképp el kell vinni orvoshoz!

2011. márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen az a táp amit te minőséginek nevezel?
2011. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az Acanát. De ilyen hangsúlyban ugye tudod, hogy kivel beszéljél?!
2011. márc. 10. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!