Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ajjajj, Szerintetek csak én...

Ajjajj, Szerintetek csak én nem làttam vagy tényleg nem ivott?

Figyelt kérdés

Tegnap lett ivartalanìtva az 1évesnôstény cicum! Nem nagy a kôtése és hàlstennek nem is pròbàlkozik leszedni... Néha odaszagol aztàn a mancsàt ràzza, hogy fujj... Az orvos szerint csak màtòl adhattam neki a kajàt, tegnap még csak vizet...

Odatettem neki a vizet tegnap, de semmi, odaszagolt aztàn elment, pròbàltam ràvenni egy kicst, de ùgy se kellett, hogy a nòzi tetejére csôppentettem egyet az ujjammal... Alutasakos kajàbòl kapott egy egész kicsit tegnap, annak a szaftjàt elfogyasztotta, meg egy két pici darab husit belôle... Ma sem làttam még inni, bàr azon meglepôdtem, hogy mikor tegnap hazaértûnk egybôl pisilt... aztàn mégegyszer tegnap este...

Ma meg még semmi nem làttam, bàr ez lehetett akkor amikor egyedûl volt egy kicsit...

Szerintetek mit csinàljak?

Ma màr ott van neki rendesen a tàp, az alutasakos, a cicatej, a vìz, hadd vàlogasson kedvére, de egy egy szem tàpon kìvûl nulla.... Féltem...

Szerintetek? Nàlatok milyen volt az "ébredezés" ?


2011. márc. 29. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tudsz főzni valami húslevest (nem intstantra gondolok, bár alapnak lehet az is elmegy...) akkor annak a levét add neki. Azt szerintem nagyobb kedvvel fogyasztaná. Egyébként érthető, hogy nincs most kedve enni/inni.
2011. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj, mindegyik cicámnak kellett 2-3 nap műtét után, amig helyreállt a táplálkozása.

Szóval ne izgulj, egy cicus sem halt még szomjan.

2011. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!