Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan üldözzem el a nálunk...

Hogyan üldözzem el a nálunk átjáró macskákat? Milyen jó módszerek vannak, hogy ne nálunk járjanak szarni?

Figyelt kérdés

Napról-napra befosnak a garázsunkba idegen macskák.Már teljesen odaszoktak.A macskát nem látjuk már csak amit maga után hagyott.Undorító!!!

Meg mindent lepisil....


2009. febr. 26. 16:43
1 2
 11/14 anonim válasza:
47%

"Akkor Te most IP cím alapján baromira feljelenthető lennél, köszi."

Dinamikus IP címmel semmit nem tudsz kezdeni!

2009. febr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
43%

Legutolso valaszolo: Ez egy jolhangzo gondolat volt, csak nem igaz. 9/11 ota a dinamikus ipcimek is logolva vannak (hivatalosan 5 evig kellene, de arra nincs kapacitas, azthiszem valojaban fel evig)

A kerdeshez: a leghatekonyabb egy mozgaserzekelovel tuningolt ultrahangos macskariaszto.

Persze a mereg olcsobb, es biztos van gusztus doglott macskakat tartani a spajzba. ( a joerzesrol mar nem vitazok)

2009. febr. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Ip-cím! És mi a lótőgyet kezdesz Te azzal az IP címmel, amiről írtam?!? :o)))) 1. nem Mon élek. 2. Nem az enyém a gép 3. nem volt bekamerázva akkor sem, mikor írtam róla 4. tuti ég, hogy nem fogk senkit olyanokra buzdítani, mint Te, hogy plussz költségekbe verje magát a szomszéd szaros macskái miatt. A patkányméreg még mindig a legolcsóbb és leghatásosabb megoldás... Aztán majd észreveszi a szomszéd, hogy fogynak a macskái, ha nem hülye még rá is jön, miért... S akkor majd Ő megoldja saját költségére, hogy ne szomszédoljanak a macskái, ha viszont látni akarja őket.


Ja és képzeld, mikor egy nyest család befészkelte magát az autóm motorházába és széjjel rágtak mindent benne... ezt a problémát is ugyanígy oldottam meg. Képzeld, sikerült :o)))))


Embertelen suttyó vagyok ;o)

2009. márc. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
50%

Lehet, hogy a dinamikus IP-et ki lehet deríteni, de még mindig itt vannak az Anonim Proxy Szever-ek. (Ezt derítsd ki!)

>:-)

2009. márc. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!