Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám szappant evett! Mi...

A macskám szappant evett! Mi baja lehet/lesz?

Figyelt kérdés
Az én hibám,elfelejtettem becsukni reggel a wc-ajtót és valahogy feljutott a mosdóra és leverte a szappant,gondolom bele is kóstolt mert több pici darabra volt törve a földön.Álmomban sem gondoltam hogy oda feljut,még most sem értem.Mi legyen?Mi lehet ennek a következménye?
2011. ápr. 4. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Örülj neki! Ma nem kell mosogatnod, csak szólj a macskának ö majd elnyalogatja a tányérokat :DD
2011. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem egy hányás-hasmenésen kivül nagy gond nem lehet. a szappan lugos, van valami olyan kaja amit szeret én inkább savas mint lugos? pl az enyém szeret bizonyos gyümölcsöket. valami kajával közömbösíteni kéne hogy biztos ne legyen semmi gond. Ha viszont bágyadt lesz, menj el vele orvoshoz.
2011. ápr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Nagyon kevés kaját eszik meg sajnos,de mindenbe belerág.Majd akkor meglátjuk.Még egyszer köszönöm.
2011. ápr. 4. 13:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy "sokat" meg bírna enni belőle... a miénknek egyszer fogkrém cseppent a bundájára, nagyon picike csepp, és a kis lüke lenyalta magáról...


Attól a pici kis csepptől 10 percig nyáladzott... tehát nem hiszem, hogy egy nyalásnál többet képes lenne egyáltalán lenyelni, mert már az első nyalásnál el is kezd nyáladzani meg habzó szájjal rohangálni, szívbajt hozva a azdira. :)

2011. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam is megesik, hogy ha bejut a fürdőbe nyalogatja a szappant. Egyszerűen nem tudom miért csinálja, hisz ktlem hogy olyan finom lenne. De semmi baja nem volt még, szerencsére.
2011. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
huh,köszönöm ezek a válaszok megnyugtattak :D Eddig semmi baja nincs,remélem így is marad.:)
2011. ápr. 4. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!