Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik macskaalmot használod?

Melyik macskaalmot használod?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Spar-osat. Olcsó, de jól csomósodik, nekünk bevált. Ha nem kapok ilyet, akkor még Biolux-ot, Higi-t szoktam venni.
2011. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
biokat's fresh!. volt egy haosnló kérdés nemrég. Korábban használtam aldisat, de felsértette a cica lábát az éles kő ami benne volt. lidl-t is probáltunk de az meg pocsék volt és büdi lett nagyon gyorsan.
2011. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Aldis, kék papírtáskában van, a nevét nem tudom.
2011. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Aldis Shah alom.
2011. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Katzor,Cirmi
2011. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vitakraft vagy Magic Clean szilikátosat. Kb. havonta kell cserélni, és takarítani se szoktuk minden nap. Semmiféle szag nem jön ki belőle, egyáltalán, nagyon kényelmes és praktikus. És nem vagyok benne biztos, hogy hosszú távon is drágább, mint a többi.
2011. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Aldis shah alom:) nekem nagyon bevált, és óccó:D
2011. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
SEmejiket mert az enyém kijárós cica.
2011. ápr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Jelenleg most egyiket sem, de a macsekunk 14 éves földi pályafutása alatt többet is kipróbálva nekünk a silicagéles almok váltak be. Valamivel drágábban jön ki de ebből pl. csak a "nagydolgokat" kellett menet közben kivenni és több hétig is ugyanaz az alom marad így, mégis gyakorlatilag szagtalan. Kár, hogy csak pár évig tudtuk ezt használni, mert előtte nem is volt még ilyen Mo-n utána is csak később hallottunk róla.
2011. ápr. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én speciel WV-re járok de ti tudjátok, hogy nektek mi a jó.:)
2011. ápr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!