Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudnék ingyen vagy max...

Hol tudnék ingyen vagy max 5000ft értékben perzsa kiscicát találni?

Figyelt kérdés
A neten keresgéltem de 25000ft-on alul nem találtam, segitsetek.
2011. máj. 1. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ingyen, vagy olcsón, valószínűleg olyan helyről is van. :( Beteges is lehet, vagy alultáplált, anyjától hamarabb elszakított, vagy keverék, vagy ilyesmi, és mire kiderülnek a bajok, a szaporító már el is tűnt.
2011. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5000 ft-ért egy perzsa macskát nem hiszem, hogy ad valaki. Legfeljebb, valami selejt szaporító, akinek a macskái betegesek, agyonszaporítottak és semmi közük a perzsa macskához. Komoly tenyésztőnél, ára van az biztos, de az legalább perzsa macska lesz.
2011. máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld a macskamentőknél a neten.
2011. máj. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
biztos,hogy nem találsz ennyiért perzsa kiscicát a neten. akkor inkább kérj valakitől egy házimacskát,ők is nagyon édesek.
2011. máj. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én spec. az utcán szedtem össze egy öreg perzsát. Pár utcával odébb lakott, egyszerűen kivágták a lakásból, mint egy sima házi macskát, hogy menjen a dolgára, szerezzen kaját. Szörnyű állapotban volt, járni is alig tudott, mert a körmei mélyen belenőttek a húsába. Tudják, hogy nálam van, de nem is tartanak rá igényt, mondjuk vissza se adnám. Azóta van egy hasonló sorsa ítélt gyönyörű sziámijuk...

De gondolom te fiatalt szeretnél, az enyém meg már legalább 9 éves.

2011. máj. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
fajtiszta perzsát nem találsz ennyiért, keveréket, perzsának tűnő besikerült macskát, beteget, hibás génvonalút igen, de azokkal csak bajod lenne, élete végéig hordhatnád állatorvoshoz baromi drágán. Fogadj örökbe inkább egy házi cicát, értelmesebbek, életrevalóbbak is, mint az agyontenyésztett társaik.
2011. máj. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, az utcán talált perzsám még az igazi, nem agyontenyésztett perzsa, formás orral és nem is beteges szerencsére. :)
2011. máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5ezer ft-ért sehol nem találsz. Szerintem félperzsát keress, az biztos akad.
2011. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem fontos h kölyök legyen nézz örökbefogadó oldalakt, mindig van aki megunja az állatait, és "költözés" meg hasonló álindokok miatt megválik tőlük
2011. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!