Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most mit csináljak? Cicakérdés

Most mit csináljak? Cicakérdés

Figyelt kérdés

Most kaptam a páromtól egy nagyon cuki kis fekete kislány cicát. Mikor anyu meglátta magából kikelve ordibált, hogy takarítsam el innét még ma. Semmi féleképpen nem tarthatom meg:((

A szívem szakad meg....mit csinálhatnék vele? Kinek tudnám elajándékozni?


Normális válaszokat léci....


2011. máj. 14. 15:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

(Ezért nem adunk állatot soha ajándékba)


Add vissza abarátodnak.keressen neki más gazdát. Az összes menhely dugig tele van kismacskákkal.

Vagy vigye vissza az anyjához, vagy keressen neki más gazdát. Az ő hibája,hogy ebbe a helyzetbe kerültél.

2011. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

húh:S nem akarok provokatív lenni, de anyudat kéne eltakarítani erről a világról minél hamarabb...

szólj anyudnak, hogy elajándékozod a cicád ahogy helyet találsz neki és kérdezősködj mindenhol ahol tudod hogy vigyáznának rá

2011. máj. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
:(( a párom nem tudja hazavinni mivel együtt élünk...meglepi lett volna, de nem gondoltuk, hogy anyu ennyire kiakad.....el kellene ajándékoznom, de most nemtudom mitévő legyek:(
2011. máj. 14. 15:15
 4/26 anonim ***** válasza:
Telefonáld végig az összes ismerőst
2011. máj. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
igyekszem, és arra is gondoltam, hogy holnap kivisszük a piacra-lehet valaki örökbe fogadná...
2011. máj. 14. 15:18
 6/26 anonim ***** válasza:

azért ez gonosz dolog anyukád részéről...mégiscsak ajándékba kaptad,nem tehetsz róla,visszaadni meg sértés lenne :/

én is kaptam már cicát ajándékba,de hála anyának,én megtarthattam.nekem apám ilyen az állatokkal,(főleg a macskákkal)mint a te anyukád.Bár én abban a szerencsés helyzetben vagyok,hogy ha hazaviszek egy állatkölyköt és anya meglátja,akkor apa mondhat bármit,az állat marad :D

ha anyukád kérlelhetetlen az ügyben akkor tényleg próbáljatok meg a barátoddal új otthont keresni neki :/

sok szerencsét :)

2011. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
És mi baja van anyádnak, hogy nem engedi? Kicsi a lakás? Amúgy hány éves vagy? Pasid hány éves? Dolgoztok? Oltások, kaja, alom ki venné meg? Mert ha ez a szitu, akkor valahol megértem anyádat. De akkor se ilyen primitív módon kéne ezt előadni...-.-
2011. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

a párod, és anyád sem viselkedett/ viselkedik megfelelően.

neki először is meg kellett volna kérdeznie anyádat, h oké-e a dolog. anyukádnak meg el kellene fogadni, egy macska nem fogja tönkretenni a házat...


ha tényleg semmiképp sem tudod rávenni anyukádat,h. tartsátok meg, akkor mindenképp keress vmi jó helyet neki. párod honnan hozta? oda nem lehet visszavinni?

2011. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
23 évesek vagyunk. 1 háztartásban élünk anyuval (1 házban), kényszermegoldás, mert gyűjtünk egy saját lakása. Tudom komprumisszum meg ilyesmi, de a felső szint ahol mi lakunk az a miénk (örököltem én is, mert édesapám meghalt). A cicának megvan minden szükséges holmija (sajnos az előző cicánk úgy fél éve halt meg, a párom szerintem ezzel a kicsivel próbálta "pótolni" a megmaradt űrt.) Tehát úgymond semmit nem kell rá költeni az élelmen kívül. Dolgozunk mindketten, így is önellátóak vagyunk....Mi szívesen megtartanánk,én nagyon örültem neki, de anyuval nem akarok ezen naponta vitázni (mert tudom hogy az lenne:S) Azt mondta, ha én nem viszem el akkor majd ő....így inkább próbálok tenni ellene...és keresek szerető gazdit neki.
2011. máj. 14. 15:28
 10/26 A kérdező kommentje:
jah és amúgy kertes házban lakunk...ezért sem értem:S
2011. máj. 14. 15:29
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!