Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a szeretetéért?

Mit tegyek a szeretetéért?

Figyelt kérdés

Három cica van a háztartásban, ebből "másfél" az enyém. A legidősebb félig az anyáé, félig az enyém, a legkisebb meg csak az enyém. (értelemszerűen a középső anyáé)

És nagyon imádják egymást is, anyát is, de engem csak az "enyéim".

Nem tudom mi baja velem, nem verem, nem terrorizálom... csak úgy nem szeret (bár én se annyira őt:S) és fél is:(

Mit tegyek a szeretetéért?


2011. máj. 14. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet egy emberes macsek, szólj anyudnak h inenntől csak te eteted őket akk lehet jobban közelednek majd
2011. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj kis dolgokkal kedveskedni neki, például adj neki olyan kaját, amiről tudod, hogy nagyon szereti, próbálj játszani vele, simogasd stb. Vagy kérd meg anyukádat, hogy engedje meg azt, hogy egy ideig csak te adhass neki enni. Akkor biztos, hogy megszeret :D
2011. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szóval te "annyira" nem szereted, de elvárnád, hogy a cica meg szeressen téged?

Hát mondok neked valamit, amit az élet emberekkel szemben is meg fog tanítani (vagy nem tanulod meg és szenvedni fogsz!)

Szóval a lecke:

Ahhoz hogy szeressenek, szeretet kapj, ahhoz előbb neked kell adni szeretetet! Szeresd azt a cicát is ugyanúgy! Hidd el, amint megszereted, tényleg szívből, rá fögsz jönni hogy a cica is ugyanúgy szeret téged...



Ha esetleg Te, kedves kérdező nem értetted volna meg az üzenetem... hát talán másvalakik megértik és hasznos volt leírnom :)

2011. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

nálunk 2 cica van. Az egyik már 11 éve az enyém, a másik 10éve a bátyám hozta, de aztán az öcsémé lett. Mondjuk ez hülyén hangzik, mert a cica választotta ki az öcsémet. Egyértelműen jobban közelít felé, másképp viselkedik vele, mint bárki mással a családban. De vannak napok, mikor bejön azén szobámba, dörgölőzik, velem alszik 2-3 napot (aminek az én cicám nem örül, mert féltékeny rá), úgy belebújik az arcomba, hogy alig kapok levegőt éjszaka :oD aztán utána semmi. Egy évben 2-3ilyen alaklom van.

A cicánál ha elfogd akkor megengedi, hogy közelíts felé, ha nem akkor szerintem hagyd. Óvatosan, lassan próbálj beférkőzni a bizalmába. Én ezt tudom ajánlani.

2011. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma 22:40

nem várom el, és nem úgy értem, hogy én nem adok semmit, ő meg adjon, mert szívesen simogatnám, szeretgetném, de nem engedi:S

Amúgy teljesen értem, amit mondani akarsz, és egyet is értek. Csak ambivalens, és néha nagyon bírom őt, néha meg ki nem állhatom, ahogy futkos előlem, mikor semmit se tettem:$

2011. máj. 14. 23:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!