Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj ha a macskám előszeretette...

Baj ha a macskám előszeretettel fekszik a mikro mellé?

Figyelt kérdés

Tehát a mikro nincs-e esetleg vmilyen káros hatással rá, mint pl a mobiltelefon mellett sem tanácsos aludni...

Most éppen ezt a helyet választotta ki magának esti alvásokhoz.


2011. máj. 17. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ahol a macska alszik ott az nem jó hely. hát akkor nem tudom. az én cicám mindenhol szeret aludni XD na de szerintem egy kicsit káros a sugárzás miatt... :S
2011. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A mikró NEM sugároz amikor nem megy, és ha megy akkor is csak annyira h az alig érzékelhető. Akkor sugároz nagyon, ha nincs benne étel mégis megy(tehát kb soha)- NatGeo
2011. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a mikro csak akkor sugároz ha működik, a telefon meg folyamatosan. sztem nem lesz baja ha ott alszik.
2011. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2011. máj. 17. 23:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem tenyésztőtől való cicáim vannak! Ő mondta h a cicák szeretnek olyan helyekre feküdni aminek van elektromos kiugárzása (asszem így hívják)! Pl. hifi, mikro, LAPTOP, telefon! Az enyémeket ezekről leverni sem lehetne :DDD

Nem lesz baja sztem!

2011. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!