Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám születése óta...

A macskám születése óta beteg, miért?

Figyelt kérdés

Már 1 éves múlt,de nem múlik el,hapcizik,folyik az orra és könnyezik a szeme.

mitől lehet ez?

Az anyja is beteg volt amikor született,de ő bele is hallt (13 éves volt)

ezt a macskát nagyon nagyon megszerettem,nem akarom elvesziteni ezért okos válaszokat várok nem viccelődést!


2011. máj. 22. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor vidd el mielőbb állatorvoshoz.
2011. máj. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezért nem érdemes egy beteg macskát tovább szaporítani. De amúgy az elmúlt 1 évben, egyszer sem jutott eszedbe, hogy elvidd egy állatorvoshoz?
2011. máj. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt hívják öröklődő betegségnek. Szivás. Legjobb esetben drága kezelést kell élete végéig folytatnod.
2011. máj. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sosem fog meggyógyulni. élni fog, de nem fog meggyógyulni.
2011. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Doruss ***** válasza:

Voltál már vele állatorvosnál?

Nem tudom, mi baja lehet, mitől lehet ez. Olyan, mint a megfázás, lehet, hogy valami légúti betegség vagy ilyesmi. Nem hiszem, hogy meg lehet gyógyítani, de mindenképpen vidd el orvoshoz, valamilyen kezeléssel biztosan lehet valamennyit javítani az állapotán.

2011. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Neten keresztül nem tudunk sok mindent hozzátenni az ügyhöz. Vidd el állatorvoshoz.
2011. máj. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt egy ilyen szürke macskánk. Állatorvosnak fizettünk havi 15 000 Ft.-ot csodainjekciókért, és rendbe is jött kb.: 2 hónapra. Aztán kezdődött az egész előröl. A másiknak a füle gennyedzett mindig, arra is azt mondta, hogy meggyógyul, 7000 ft / kezelés, és semmit sem használt.

Sajnos vannak olyan állatorvosok, akiknek csak az számít, hogy minél hamarabb lecserélhessék a BMW-jüket. Állatkórházba viszont érdemes elvinni, ott nem csapnak be.

2011. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szobacica, vagy szabadon tartott? Mivel etetitek?
2011. máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!

Hasonló problémával küszködöm én is picikémmel, sőt hasonló korúak is a cicusaink. 1x vidd el dokihoz mindenképpen, mert lehet macskanátha. Ha nem az: az én kicsinyem is így született, neki könnycsatorna elzáródása van(pedig sima házimacs). Nem fáj neki, csak hát kellemetlen, mert állandóan könnyezik a szemecskéje és szárad az orrürege(ettől tüsszög). Meg lehet műteni, de néhány hónap után visszatér minden. Én borvízzel törlöm minden nap(akár többször is), és az orrát is. Néha a le nem tisztultság miatt megszárad az orrában a "cucc" és azt óvatosan fültisztítóval törlöm ki. Nagyon aranyos, mindig tartja, hogy csináljam neki és utána megköszöni:)

2011. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Felsőlégúti betegségnek tűnik. Az én cicámnak is volt. Antibiotikum kellene neki, de elsősorban egy jó orvos.
2011. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!