Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van az hogy a cicamama...

Miért van az hogy a cicamama ennyire félti a kölykeit? Engem is a tappancsával megcsapott. Lentebb

Figyelt kérdés
Pedig már 4 hetesek a kölykök és lehoztuk őket a padlásrolahova a cicamama ellett mert ez egy vidéki ház ahol élünk és a padláson meleg volt már aztán egy kis macskának eszkábált házikoba beraktuk a 2 kiscicust meg az anyjukat is és a mellékhelységben vannak nyugodt körülmények között.Az anyjuk amugy nagyon szeret engem mindig ül az ölembe és nyalogatja a lábam meg hizeleg dörgölözik és megnyal de most ha odamegyek a kisházhoz akkor ha a kicsikéit meg akarom fogni akkor a mancsával rácsap a kezemre igaz nem karmol csak nyávog és mérgesen néz rám.miért félti az 1 hónapos kölykeit még ennyire?pedig már nagyok nem??van azért mert lehoztuk a macskáit?
2011. máj. 24. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem bízik benned. Normálisan semmi gond nincs,az állat természetesen megengedi, hogy hozzányúlj a kölykeihez.
2011. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én cicám is hagyta, pedig 2 gyerkőc csinált akkora ricsajt, képzelheted...Meg egyébként a lépcsőfeljáróba volt, ahol napjában 100x kölekedtünk. Neki mégis megfelelt, mert köztünk lehetett:)

Sosem kezdte elhurcolni őket, biztos tudta, hogy ott vigyázunk rájuk, gond nélkül kikéretszkedett, mikor már pár hetesek lettek és otthagyta "ránk bízva" őket,ésőbb pedig visszajött és szoptatta őket.


Lehetséges, hogy cicafüggő is, hisz mindegyik más és más természet...

2011. máj. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy túl hangos vagy heves vagy...

próbáld úgy, hogy leülsz törökülésbe a házikó mellé, és beszélsz halkan kedvesen a cicamamához. - igazából tökmindegy mit, csak hallja a hangodon, hogy nem lesz baj.

nagyon lassan nyúlj be a cicáért...

de amúgy ha ilyen ideges természetű a cica, akkor inkább ne idegesítsd, várj egy kicsit, amíg nagyobbacskák lesznek a kölykök.

nálunk most születtek kiskutyák, és az anyjuk csak nekem engedi, hogy megfogjam őket, még a többi kutyát is megtámadja, sőt a szüleimet is, ha csak a közelébe mennek a kutyaháznak.

2011. máj. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A macskák sem egyformák, ő egy ilyen védelmezős cicamama.
2011. máj. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!