Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más is szokott hülye hangokat...

Más is szokott hülye hangokat kiadni a macskájának?

Figyelt kérdés

Tesómmal mindig morgunk, meg ilyen vicces/hülye hangokat adunk ki a macskának.

És ilyenkor mindig elkezd bámulni (vagy elszalad), és olyan vicces. :D


2011. máj. 27. 20:01
 1/10 anonim válasza:

Igen. Én is szoktam. ILynekor nagyokat fülel, és állandóan mozog a füle.

Van amikor fütyülök az kifejezetten idegesíti, mert ugye neki nagyon jó halássa van és idegesíti a fütyülés. De azért ritkán csinálom mert tekinettel vagyok rá. :D

Amikor meg csinálom akkor hozzám bújik, h haggyam abba. Hát nincs nagy esze???!!! :):):) úgy szeretem őket.

2011. máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az enyém sajnos csak akkor bújik hozzám, amikor ,,éhes". :(
2011. máj. 27. 20:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer énekeltem neki valami gyökér dalocskát, nagyon nézett. Forgatta a fejét is, érdeklődőn. Aztán a mancsát a számra tette. A legőszintébb kritika, amit valaha kaptam az énekhangommal kapcsolatban. :)
2011. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Milyen cucni lehet a cicád. :D
2011. máj. 27. 20:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Hű az én egyik cicám imádja a zenét, és azt is ha énekelek. Olyankor mindig odajön dorombolni meg dagasztani. De pl kifejezetten megijed, ha kiabálok vkivel, mert nekem elég magas hangom van és olyankor ilyen riadt tekintettel odajön hozzám és ilyen 'minden rendben? mi a baj?' fejet vág, és nyávog.

A másik nem ilyen érzékeny, viszont nagyon fél a sprayktől, a dezodorok hangjától. Úgy iszkol ki a szobából, mintha bomba robbanna.

Egyébként én utánozni szoktam őket. Nyávognak, visszanyávogok, és beszélgetünk. Van, hogy emberi nyelven válaszolok a miákolásra és akkor is beszélnek tovább. Konkrét beszélgetéseket lehet velük folytatni. Édesek :)

2011. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekünk is fél mindenféle dezodor hangtól, de csak azért, mert egyszer kétszer befújtuk a nyakát parfümmel.

Amúgy én is visszanyávogok neki. Ezzel szoktam szórakozni. .D

2011. máj. 27. 21:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Számtalan ártatlan módja van a macska bosszantásának.

A mienk, már akkor beszól, ha "macska nindzsa mód" (időnként mozdulatlanságba dermedve lassan) közelítesz hozzá.

Ezt kombinálva kinyújtott kéz ujjaival tett karmoló mozdulatokkal, és ízlés szerint oroszlán hörgéssel, garantált a hatás.

Régebben ilyenkor az "Odamegyek, letépem a fejed!" mekegéssel válaszolt, de ahogy idősödik, és komolyodik, egyre inkább a "Most minek csinálod a feszültséget?" nyekegés a válasz.

Amire még mindig felkapja a vizet: a tüsszögés. Ilyenkor bosszúhadjáratot indít :)

2011. máj. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én kuytának szoktam xD
2011. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ezt szerintem minden ember legalább 1x kipróbálja. bennünk van a marhaság :DD
2013. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi is szoktunk, de inkább csak válaszolgatunk neki. A lány cicák "beszédesebbek" úgy vettem észre.

Szegény, nem csodálom, hgy fél a parfümtől ha befújtátok.:( Biztos szépen marta is a nyakát. Tiszta állatkínzás. Ha meg le is nyalogatta magáról (mert ugye a macska tiszta állat, állandóan mosakszik) csoda, hogy nem pusztult bele. (Tiszta vegyszer az egész.)

2015. aug. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!