Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy 4 hónapos és egy 2 hónapos...

Egy 4 hónapos és egy 2 hónapos cica össze tud szokni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 09:37
 1/9 anonim válasza:
igen, természetesen össze tud:) A mi cicáink 1-2 hónaposak voltak, mikor hoztunk hozzájuk egy 6 hóonaposat. Jó kapcsolatban vannak ;)
2011. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és hogy csináljam? mert a 4 hónapos fúj meg morog a kicsire... hagyjam? vagy koppintsak a fejére?
2011. máj. 28. 12:00
 3/9 anonim ***** válasza:
hagyd kialakul majd ki lesz a fönök :)
2011. máj. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi 3 éves cicához hoztunk kicsit. Persze először fújkált ő is. Nem lesz semmi bajuk, majd összeszoknak :) Nem igazán találkoztam még olyan macskákkal akik ne szoktak volna össze. Nálunk ez az állapot úgy egy hétig tartott, tovább nem :) Legjobb nem beleavatkozni, mert akkor csak valamelyik sértődött lesz. Elrendezik egymás között.
2011. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hagyd őket, hadd morogjanak kicsit. Nálam ugyanez volt, nagyjából ilyen korú cicákkal, és a nagy napokig szekálta a picit, ütögette meg minden. Hiába szóltam rá, akkor is csinálta, de kb. 1-2 hét alatt összeszoktak, már imádják egymást.
2011. jún. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy idő után megszokják egymást, és cica módon megbeszéljék a dolgokat. De adj külön külön tált nekik, és mind a 2 simogasd hogy érezzék hogy mind a kettőjüket szereted és hogy nem teszel köztük különbséget!
2011. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bagyinszki Beáta válasza:
Természetesen össze tudnak szokni.Én nagy cica párti vagyok,évekig szobacicám volt,így tudok egy és mást a cicákról.Kialakul majd hogy ki a főnök.
2011. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 slywer válasza:
Simán! A Kutyámat is megszokta a kismacska---Yannyira szereti,hogy még "kakálás" közben is hozzádörgölőzik és dorombol. :D
2011. jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"vagy koppintsak a fejére?"

Azt mondta egy cica tulajdonos ismim, nm szabad a fejére ütni nekem is van cicám..

Nálunk más helyzet volt ott a Párom tesójának előbb lett cicája, mint nekünk, de megszokták egymást, és most a nagyobb inkább muja lett..miénk meg pofátlan...

2011. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!