Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyennek kell lennie egy...

Milyennek kell lennie egy egészséges újszülött kiscicának?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy egészséges kismacska, aktív, izeg-mozog, mindenáron odaküzdi magát, hogy tejhez jusson és pocakosak.:) Ha nem mozog, nem eszik, váladékozik az orra, szeme, remeg, látszatra gyenge, az nem jó.
2011. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem : ) hát a mieink tegnap születtek , és az jó jel ha fúj rám a kiscica? még csak 2 napos
2011. máj. 29. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért fúj mert nem az anyja szagát érzi persze hogy jó az hogy a szaglása jó.Majd ha kinyitja a szemét akkor hozzá kell szoktatni hogy a te kezedhez simogatás tartozik.
2011. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jólvan akkor . :) remélem egészségesek. : )) annyira szeretném : ) 17/L
2011. máj. 29. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Én már születésük napján a kezembe fogtam a kiscicákat, az anyjának semmi ellenvetése nem volt, és a kiscicák is jól bírták. Csak nagyon rövid időre vedd ki őket az anyjuktól, éppenhogy csak átforgatod, megnézed fiú vagy lány stb :) Aztán fokozatosan egyre több ideig kézben tarthatod őket. Jó, ha minél előbb emberhez szoktatod őket.

A témán kívül, remélem később ivartalaníttatni fogod a cicád, itt a nyár, akár pár hónap múlva újra szülhet....

2011. máj. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát igen ..pár hónap múlva.. megfogadom. a tanácsaidat :)
2011. máj. 30. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!