Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit szóltok az ilyen "gazdihoz"?

Mit szóltok az ilyen "gazdihoz"?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy netes naplóban, hogy azért nem akarja tovább a macskáját,mert az megfogott egy madarat.

Az illető a harmadik gazdája a cicának és szerinte csak rombolt és most meg ilyen bűnt követett el. Kiakadt,hogy az ösztönein nem uralkodott a macska. Szó szerint lealacsonyodott az ösztönök szintjére.


2011. máj. 31. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szerintem poénból írta.

bár tény hogy nem olvastam.

2011. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jézusom. Szerintem ez nem normális és valakinek sürgősen fel kéne világosítania arról, hogy szerencsétlen cica egy állat,és nem várhatja el hogy legyűrje az évszázadok/ezredek óta benne rejlő ösztöneit..komolyan elgondolkozok azon ilyen embernek minek állat?
2011. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A kedves gazdi eddig melyik bolygón élt? Már eleve az ösztönein hogyan tudna uralkodni egy állat, amikor az teljesen tudattalan cselekvés, tehát ÖSZTÖNÖSEN teszi meg amit tesz. Szegény állat, jobb is lesz, ha új gazdihoz kerülhet egy ilyen mellől.
2011. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem poén,agykontrollal meg pozitív dolgokkal kapcsolatos tapasztalatait írja a naplójában.

Hát nagyon "pozitív" a hozzáállása. Kiakadtam rajta...

2011. máj. 31. 22:46
 5/13 A kérdező kommentje:
Írták neki,hogy ez természetes. Ő azzal jön,hogy neki is volt elvileg ősemberek elődje mégse fog őlni,mert ők is őltek....
2011. máj. 31. 22:49
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor ajánlom neki hogy bátran vágjon bele a humánpszichológia és az állatpszichológia tanulmányozásába és a kettő összevetésébe.
2011. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem mindegy miért nem akarja ha nem akarja tovább? kitalálhatott volna bármit amire ráfoghatja, lehet ezt is csak ráfogta mert valójában megunta. a lényeg az hogy nem akarja tovább.
2011. máj. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Anyááám! Nem bírom! Komolyan, az emberiség legalább fele megérett a kiirtásra annyira hülye...
2011. máj. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sortűz elé az ilyen agymenéses szektásokat!
2011. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Megértem az ilyeneket, de én a macskákkal vagyok.

Sőt, mivel éppen most szart le egy galamb (pár napon belül másodszor), éppen a bosszún gondolkodom.

Az én ravaszságom, és a macska könyörtelensége még finom vacsorákat hoz a cicónak :)

2011. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!