Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Simon's Cat videók? Vélemény?...

Simon's Cat videók? Vélemény? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Azért ijesztő egy ilyen kis vicces videóban visszanézni,hogy a saját macskám is megcsinálja ezeket.Nem ilyen durva módon,de nagy a hasonlóság...Szerintetek?

Aki nem ismerné:

http://www.youtube.com/results?search_query=simon+and+cat&aq..


2011. jún. 1. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
most mi a kérdés?
2011. jún. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az,hogy a te macskád is csinál-e ilyen dolgokat...
2011. jún. 1. 08:52
 3/12 anonim ***** válasza:
csinál, mint minden macska.
2011. jún. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Esetleg válaszolna olyan is aki kicsit bővebben kitudja fejteni,1-2 történettel.Kedves első és utolsó válaszoló igyál egy kávét :)
2011. jún. 1. 08:55
 5/12 anonim ***** válasza:

most ezen mit lehet kifejteni? hogy az én macskám is dörgölőzik meg vadássza a legyet?


amúgy már ittam kávét, köszi :D

2011. jún. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Wáááá.. :D

Ez enyém ugyanezt csinálja, csak a végén simán manccsal nyom bele egyet az orromba/számba/szemhéjamra. :D

http://www.youtube.com/watch?v=w0ffwDYo00Q

Nézem tovább a videókat, biztosan megtalálom a "ha nem mész le a párnáról, a fejedre fekszem" videót is :D:D

2011. jún. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Simonnak, a rajzolónak valóban vannak macskái, nem véletlen ismeri őket ennyire...

Igen, abszolút igaz a történetek jelenetei a cicákra, pont ilyenek, csak kicsit kifigurázza...

Itt a hivatalos lap, meg tudod nézni a szerző cicáit is:


[link]

2011. jún. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mi meg zárt szobaajtónál alszunk,hogy anyósom macskái ne randalírozzanak nálunk éjszaka.Macskuszom meg reggel,vagyis hajnalban úgy dönt hogy elkezdi kapargatni az ajtót,hogy kiengedjem.Kis idő múlva kapar,hogy beengedjem,majd megint,mert ki akar menni...Ezzel jelezve,hogy kelj már fel és adj végre enni....Szoktam érte szeretni hajnali 5kor...
2011. jún. 1. 10:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Hm. Te nem én vagyok? :D
2011. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:D Kis karatosak,ezek szerint a tied sem ismer határokat,ha kajáról van szó :D:D:D:D
2011. jún. 2. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!