Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám sose hány ki szőrcsomó...

A cicám sose hány ki szőrcsomót! Pedig hetente kap macskafüvet is. Lesz valami baja? Már elér régóta ez van.

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha vidám,dorombol és élettel teli sztem nincs baja.Mi Anti-Hairballt használunk(mert nem eszi meg a cica-füvet) és az én cicám se hány ki szőrgolyót.
2009. márc. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kap sok vitamint,minden félét.Jó kedvű nagyon.:)

Köszi!

2009. márc. 19. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, nem minden cicára jellemző, hogy szőrcsomot hány.
2009. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a jobb fajta tápokban (royal canin, acana) elvileg van szőrcsomóoldó, tehát ha ilyennel eteted, akkor nem fog öklendezni.legalábbis az enyém már nem szokott.
2009. márc. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én cicám sem hány soha szőrcsomót.
2009. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az én cicám többb mint1 éves kb kéthetes koraota van meg de sosem hányt szörcsomot és semmi baja
2009. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én cicám kétéves és sosem hányt még szőrcsomót.Megkérdeztem az orvost.Valószínüleg a fölösleges szőr a széklettel kiürül pedig az enyém még füvet sem eszik viszont jó minőségü száraztápot kap
2009. márc. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!