Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit gondoltok erről az idézetről?

Mit gondoltok erről az idézetről?

Figyelt kérdés
"Ahhoz, hogy valós képünk legyen önmagunkról, szükségünk van egy kutyára, aki imád és felnéz ránk és egy macskára, aki lenéz minket..."
2011. jún. 6. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem értelmetlen :D
2011. jún. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2x kellett elolvasnom ahhoz hogy megértsem.Ami azt jelenti hogy nehezen érthető-->nem tetszik.
2011. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont, hogy aki így gondolja annak nincs köze a valós önképhez! Én dolgoztam állatkertben, elmondhatom, hogy minden állatfaj különleges a maga nemében, és sokmindent taníthat az embernek akár önmagáról is. Sajnálom azt, aki tipikus városi ember, és csak a kutyát, macskát ismeri, mert annak fogalma sincs az állatok "csodáiról".
2011. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is blődség. Macskaimádó vagyok, volt is, van is macskám, de sosem éreztem azt, hogy lenézne. Oké, nem tud úgy rajongani, mint egy kutyus, de hogy lenézne... Inkább egyenrangú társként "kezel", nem fogadja el az alá-fölé rendeltségi viszonyt.
2011. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azzal nem értek én sem egyet,hogy lenéz,de felsőbbrendűnek tartják magukat a cicusok,az biztos!:)
2011. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*illetve ha nem is felsőbbrendűnek,de egyenlőnek tart. Nem olyan mint egy kutya akinek parancsolhatsz. De pont ettől érdekesek :)

(utolsó voltam)

2011. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nemtom mi ezen az érthetetlen :D


amúgy nem tapasztaltam még soha a saját macskám részéről ezt a lenéző viselkedést, amit a macskáknak tulajdonítanak

2011. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!