Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valami szer kellene ami távol...

Valami szer kellene ami távol tartja a macskákat?

Figyelt kérdés

A szomszéd banya tizenvalahány macskát tart.. elég kellemetlen. Nem akarom lelőni,lemérgezni őket elég lenne ha kerülnék a birtokomat.

Kutya tartására nincs lehetőség. A magas frekvenciás cucc nem válik be sajnos.


2011. jún. 13. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Állítólag a levendula szagát nem bírják. Próbáld meg levendulás WC illatosítóval körbefújni a házat.

És még ezt találtam: [link] ez valami kristályos anyag.

2011. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
A kutyán kívül nekünk nem vált be semmi más. :(
2011. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha átjárnak a portádra akkor szólj be az önkormányzathoz, hogy téged kib@szottul zavarnak a dögjei mikor nálad tanyáznak. Majd ők elintézik vele, ha nem csinál semmit akkor majd elviszik őket
2011. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vegyél a szomszéd banyának egy Pit Bull-t xD
2011. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
72%
nekem mind egy ogy tartod távol de nagyon szépen kérlek,hogy NE BÁNTSD a cicákat!!!!!!
2011. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

háát akkor vagy az a csodaszer lesz amit az első írt, vagy átmenetileg egy vérszomjas kutya.

önkormányzatos utat már végigjártam, és képzeld felszólították hogy fejezze be amit csinál, de mást nem csináltak. Azt mondják ha kutyái lennének elvinnék, de macskákkal nem tudnak mit kezdeni. Hát szép..

2011. jún. 13. 18:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

De a problémát nem írtad le...mi a gond ezzel?

Mit jelent az hogy nálad tanyáznak? Alukálnak a napocskán, és mosakodnak?

Van veteményesed, beleszarnak? Mi a gond?

2011. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én sem értem mi a gond ezzel. De nehogy lelőd vagy lemérgezd őket kérlek szépen, ez ne tedd.

Inkább adok tippet:


A macskák nem szeretik a vizet, ha van slagod, akkor slagolj rá vizet, de jó bőven, (de azért ne annyit hogy a vízzel a falnak csapd szegényt) ha nincs egy vödörrel önts rájuk.

Valószínű ha leöntöd utána is vissza fognak menni, ugyh egy darabig csinálni kell, de az fog berögzülni a macskánál hogy nálad vizet kapnak csak, és elkerülnek. Ez működik ők utálják a vizet. Am rögtön el is fognak szaladni. Ez olyan mint ha te szeretsz egy presszóba bejárni, de minduntalan megvernek, lehet hogy bemerészkedsz még egy darabig de nem akarsz odamenni mert tudod a következményt hogy mi vár rád ott:)


Ezenkívűl ne legyen kint kaja amit megehetnek. Lehet hogy kajázni járnak csak hozzád (?)


De kérlek ne öld meg, ez a kis víz be fog jönni, kb 8-10 meg kell csinálni egy macskánál és lehet h utána is átmerészkednek de ha folyamatossan csinálod, egy idő után nem fognak átmenni hozzád.

Szóval elég csak a víz.

De nagyon kérlek ne bántsd

2011. jún. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Először is itt én kérdezek, ti válaszoltok.

Másodszor, már leírtam, hogy nem célom a gyilkolás. A vizes módszert kipróbálom köszönöm. Biztos nem enni járnak hozzám mivel nincs állatom és civilizált ember módjára étkezem.

2011. jún. 16. 16:06
 10/10 anonim válasza:
Hát őő szerintem nem rosszindulatból kérdeztek vissza, meg nem téged meggyőzni hogy tűrj, hanem ha konkrétabb információkat adsz meg, lehet van rá egyéb megoldás is. Nem mindegy pl hogy a lakásba mennek be, vagy csak a kertre. Mert ha a lakásba mennek, akkor nem jó pl a vizes módszer. Igazából csak szerencse, hogy az utolsó eltalálta mi kell.
2011. júl. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!