Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fressnapf-ban milyen kimért...

Fancy917 kérdése:

Fressnapf-ban milyen kimért prémium cicatápot lehet kapni? Valamint Székesfehérváron (vagy környékén) hol lehet kimért prémium tápot kapni?

Figyelt kérdés
Ma voltam kiválasztani a leendő Abesszinemet:) augusztusban hozhatom el, de szeretnék jól informált lenni, hogy hol vegyek tápot. A tenyésztő az Acana-t ajánlotta, de szerintem nem baj ha nem az, csak hasonló prémium minőségű legyen.Szóval várom segítségeteket.:) Köszönöm
2011. jún. 13. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem prémium sehol nincs kimérve
2011. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Acanához hasonló minőséget nem igazán találsz, ha a tenyésztőnek bevált, én nem váltanám le.
2011. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Acanával egyenlő minőség még az Orijen, a Hill's, vagy a Royal Canine.

kimérve is lehet némelyiket kapni, de sztem fressnapfban nem, csak kisállatboltokban.

2011. jún. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát csak azért kérdeztem mert olvastam, hogy pl Cat Chow száraztápot lehet kimérve kapni fresibe bár sztem az nem számít prémiumnak.Bár nem a száraz lesz a fő étkezés hanem rendes húst fog kapni mert annál nincs jobb, de lesz mellé száraz is:) és nem szeretném, hogy baja legyen ezért szeretnék prémiumot:)
2011. jún. 14. 11:46
 5/7 anonim ***** válasza:

a Cat Chow középkategóriás, de jó az is, sokkal jobb, mint pl a Whiskas.

állatboltokban fogsz találni sztem kimért prémiumot is.

2011. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk Cat Chow-t nem láttam kimérve, csak egyfélét, talán Fit&Fun-t, de azt egyik cicám sem eszi meg. Belekevertem mások közé, végére mindig ott maradt a tányérban :))
2011. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
no nem tudom, hogy érdekel-e valakit de itt a Gáz utcában találtam állattáp boltot és van kimérve Acana:) hurrá és jó árban van:))) 1 dolog kipipálva:) nagyon várom már a macsekot remélem nem felejtek el semmit amit meg kell vennem:):D
2011. júl. 3. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!