Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy kifejlett, izmos,6-7...

Egy kifejlett, izmos,6-7 kilós kandúr meg tudna ölni egy embert?

Figyelt kérdés
Nem akarok megöletni senkit, és a cicámat se akarom bántani, csak érdekel. :)
2011. jún. 15. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.Öt kiló felett úgy tudom torokra mennek.

Remélem segíthettem.

2011. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
pont ezt akartam irni... vérkandúrok... szörnyűek...elrágják az ember, kilefetyelik a vért aztán csontig rágják a húst...
2011. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
"elrágják az ember torkát " a torok kimaradt bocs, de gondolom igy is érthető.. .vigyázz velük...
2011. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Ha a fentiek társulna olyan intelligencia, ami a ciccmiriceknek nincs (Értsd: ha tudná pontosan hova kell támadni, szemet kikaparni stb), akkor egy gyenge embert, váratlan támadással eléggé szét tudnának kapni, de megölni szerintem semmiképp se... A súlyukhuz/méretükhöz képest persze sokkal erősebbek nálunk, dehát 7 kiló akkor is csak 7 kiló, simán ki tudnád tekerni a nyakát (jajj de rossz belegondolni, szegény cicus :( )
2011. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

igen! ráfekszik éjjel a mellkasra, és megfojt. ez sokszor előfordul.

vagy simán megtámad, és széttép.

2011. jún. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
persze. harcos kandúr...ekkora hülye kérdést...
2011. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Menyire rosszul bánsz szerencsétlen macskáddal, hogy ezt meg kell kérdezni? De komolyan: ezt hogy?
2011. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Olvasd csak a kérdést mégegyszer, gyökér.
2011. jún. 28. 21:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, nem vagyok gyökér csak nehezen tudom elhinni hogy ezt valaki megkérdezi minden ok nélkül, de amúgy csak felületi karcolást lenne képes okozni mély vagy súlyos sebet nem.
2011. jún. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Természetes, hogy nehéz neked felfogni, hogy vannak emberek, akiknek saját gondolataik vannak, szokatlan feltevéseik, mivel neked nincsenek.
2011. júl. 1. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!