Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a kismacskákkal?

Mit tegyek a kismacskákkal?

Figyelt kérdés

Leszögezem, én abszolút nem értek a macskákhoz és nincsen velük bajom. A helyzet az, hogy a padlás egy eldugott részében van 4db kismacska, a szeműk már nyitva, és elég virgoncak, mászkálgatnak. Sajnos nem lehet odaférni és nem is tudtam onnét kicsalogatni őket, de ha sikerülne is, akkor sem tudom, hogy mihez kezdenék velük. A ház tulaja nem tűri meg a macskákat, tehát egy napig sem maradhatnának.

Elmennek ezek a macskák maguktól? Elviszi őket az anyjuk? Mert ez utóbbival csendesítettem eddig a ház tulajdonosát, hogy majd elviszi és ha már nem lesznek ott, akkor valahogy betömjük a tető felé vezető lyukat. Persze ő agyon ütni szeretné.

Totál tanácstalan vagyok.


2011. jún. 25. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!csak ne bántsátok őket(agyonütni stb...)kérdezz meg ismerősöket,hogy kell-e valakinek!szomszédok,barátok stb...
2011. jún. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az anyamacsek kié? Az anyamacska haza fogja vinni a kicsinyeit, ha már úgy ítéli meg. Nem fogja ott hagyni.
2011. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én nem fogom bántani őket.

Az anya macskát még nem láttam, de sok a környéken a macska, nem tudom, hogy kié, de én is bízom abban, hogy elviszi őket, hisz nem maradhatna k ott örökre.

Egyébként jó fejek, és ugyan közel nem jönnek, de nem félnek, nem szaladnak el. Egy fekete van, és három fehér – vöröses, sokat mászkálnak a szűk 1m-eres környezetükben és laikisként jól tápláltnak tünnek.

A házigazdának most az mondtam, várjunk egy – két hetet, hisz nem ártanak senkinek. De, eléggé utálja a macskákat.

2011. jún. 25. 11:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: Egyáltalán nem biztos, hogy hazaviszi. Söt... szerintem biztos nem fogja. Ha meg nagyobbak lesznek akkor nem is tudja vinni majd öket már a szájában... Ha biztonságos helyen vannak, akkor a nagy ott is fogja öket hagyni addig amíg ök maguktól nem indulnak meg.


Szerintem kérdezö, kérdezösködj körbe, hogy hátha kellenek valakinek vagy esetleg menhelyre is belehetne adni öket...


Az ilyen agyonütös embereket meg én verném agyon valamivel de nagyon..

2011. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A "hazaviszi" alatt nem feltétlen azt értettem, hogy szájban hazaviszi, hanem ha már megerősödtek, akkor hazakíséri őket.
2011. jún. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A mai nap, az anya macska két kismacsekot már elvitt, pont megláttam, amint viszi a pofájában.

Az egyiket elejtette és az, leeset a földre. Én felvettem, betettem egy vödörbe és felvittem a padlásra, ahol vissza tipeget a várakozó két kismacsekhoz, így megint hárman voltak, a padlás eldugott zugában.

Azóta megint járt itt az anya macsek, és már csak ketten vannak a padláson.

2011. jún. 26. 13:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehet elviszi majd a másik kettöt is.. Bár én attól félek, hogy megérzi majd, hogy megfogtad és otthagyja ezért a kicsit :S
2011. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nos, elvitte mind a négy kismacskát az anya macska.
2011. jún. 26. 19:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondtam :) Oda viszi, ahol etetni fogják a cicát (azaz ahol az anyamacsek is tanyázik), már biztos voltak olyan nagyok a cicák, hogy nem találta az anyamacsek elégségesnek a szoptatást (vagy már nagy teher volt neki), ezért úgy döntött, hogy "megmutatja magát" :)
2011. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!