Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Javíthatok a helyzeten? Lent.

Javíthatok a helyzeten? Lent.

Figyelt kérdés
Macskaallergiás vagyok 3-s szinten, kb. 2 éve jött elő. Mamámnál szoktam tüsszögni, bőrkiütéses leszek ha megsimogatom a macskát. Kertes házban élnek a macskák, sokat vannak kint. Nagyon szeretnék macskát (panelban lakom), de nem tudom érdemes-e megpróbálni. Állítólag pár hét/hónap múlva hozzászokik a szervezet és elmúlik az allergia. Egy a problémám: macskabolond vagyok.
2011. jún. 26. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz szőrtelen fajtával - mert én úgy tudom, az allergia nem múlik, csak fokozódik (max. gyógyszeresen tudod Magad tünetmentesen tartani, de azért hogy 15 éven át (min) gyógyszert szedjek.... Nemtom. Én nem vállalnám be.)
2011. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nemhogy hozzászokik, de még romolhat is, akár életveszélyes szintig.

Létezik hipoallergén macska is, de az allergiádtól függ, hogy neked alkalmas-e. Nem minden embernél működik ez a trükk.

2011. jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az allergia attól nem fog sem javulni, pláne elmúlni, ha a kiváltó okkal szorosan együttélsz, sőt! Hosszabb távon asztmát is okozhat.
2011. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat, akinek elmúlt, de a helyedben erre nem fogadnék. A csupasz cica jó, bár sokaknak nem tetszik. Szerintem olyan ronda, hogy már aranyos. :D
2011. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!