Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol ivartalanítanák a kislány...

Hol ivartalanítanák a kislány cicám olcsón?

Figyelt kérdés
Pápa mellett lakok, és jó lenne ha pápán ivartalaníthatnánk a kislány cicám.. De mindenhol olyan drága
2011. jún. 26. 16:51
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

"nem kéne beugatni... inkább neked nem kéne beszólogatni! ha értelmetlen választ adtunk volna már rég törölték volna, úgyhogy szerintem ne pattogj."


Ez nekem jött? Azért igaza van annak a válaszolónak aki azt írta hogy nem kérdeztem ezzel semmi rosszat sem!

2011. jún. 27. 15:46
 12/20 anonim ***** válasza:
Sztem ezt rossz helyre írta...
2011. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

"Sztem ezt rossz helyre írta.."


Tessék? Nem értem ki írt, mit írt rossz helyre?

2011. jún. 27. 16:50
 14/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem, a "beugatós" komment nem Neked jött kérdező, hanem a 13:43-asnak, aki leszólta az első két válaszolót. Ne foglalkozz vele, sokszor összeugranak a kommentelők egy-egy kérdésnél.
2011. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
De, jelenesetben nem volt értelme a válaszuknak. Egy felelőtlen állattartónak az ivartalanítás meg sem fordul a fejében.
2011. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

"Nem, a "beugatós" komment nem Neked jött kérdező, hanem a 13:43-asnak, aki leszólta az első két válaszolót. Ne foglalkozz vele, sokszor összeugranak a kommentelők egy-egy kérdésnél."


Tudom! Igazából ebbe a kategóriába még nem igen jártam :-)


Utolsó: Hát ez tényleg igaz

2011. jún. 27. 17:38
 17/20 anonim ***** válasza:

Minden kérdésnél ez megy, amelyik válaszról azt gondoljátok hogy csak balhézni jön azt jelentsétek a moderátornak, jobb a békesség :D

Hogy ne legyek off: kikeresed a környéken több állatorvos számát is, és felhívod mindegyiket, ez a legegyszerűbb. Nagyon sok rendelőnek honlapja sincs.

2011. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem igazán tudom hogy honnan keressem őket :-) De majd lesz valami!
2011. jún. 28. 12:02
 19/20 anonim ***** válasza:
Ismerősök, tudakozó, arany oldalak, boltosnéni... találd már fel magad!
2011. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: Interneten nézelőttem eddig, meg anya mondta hogy munkatársa ajánlott egy olcsót. :-)
2011. jún. 29. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!