Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ha az egy...

Mit csináljak ha az egy hónapos kismacskáim vadak?

Figyelt kérdés
teljesen elvadultak a kismacskáink pedig már lehet öket etetni is és igy nem tudom elkapni öket mert elszaladnak... Félek hogy nem fognak hozzászokni az emberhez...HELP :D
2011. jún. 30. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok sok türelemre és kitartásra lesz szükséged. A macskák nagyon ötörvényűek, és megérzik, hogy arra mész rá, hogy megfogd őket. Adj nekik enni a tálkájukba, és kissé távolodj el. De ne menj messzire. Hozzád fognak szépen lassan szokni és akkor meg tudod majd őket fogni. Persze várd meg amíg éhesek lesznek, és minden nap ugyanabban az időben menj etetni. És beszléj hozzájuk.
2011. jún. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.. :) és még van egy zavaro tényezö..a kutyánk mert mindig jön utánam és a cicák félnek töle.. meg a kezemtöl. :o
2011. jún. 30. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nálam is van most jelenleg 3 kiscica. Az anyjuk úgy szegődött oda hozzánk. Olyan vad ,volt, ha csak embert látott elrohant. A mamám 3 yorkie-ja rendszeresen megkergette, de mindig visszajött. Lassan-lassan sikerült megszelídítenem. Szükség is volt rá mert vemhesült, és szerettem volna ha kiscicákat olyan helyre szüli ahol én is vigyázhatok rájuk. A kicsik először fújtak a kutyákra, de lassan megszokták őket. Most ott tartunk, hogy a 3 yorkie játszik a 3 kiscicával. Mondjuk ápr 27-én születtek. A kicsik amúgy nem szeretnek ölben lenni, inkább játszanak, vagy felderítik a környezetüket.
2011. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ugyanez a helyzet szinte ittis :) remélem sikerül.. és ezek is fujnak a kutyákra rendesen :)) nagyon szépen köszönöm a választ :D
2011. jún. 30. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor először hoztam haza a cicámat még két hónapos volt és nagyon félt, hívta az anyukáját meg elbújt. Tudtam hogy kell valamennyi idő, hagyni kell hogy azt csinálja amit akar aztán ráuntam hogy hacsak meglát elrohan, úgyhogy nehezen de elkaptam leültem vele és addig nem engedtem amíg meg nem nyugodott a simogatástól :) utána pedig már bújt oda hozzám Én fél óra simogatással többre mentem mint azzal hogy fél napig nem mentem közel hozzá
2011. júl. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm remélem nekem is seikerül ;)
2011. júl. 3. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!